Xavier Chavalerin | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Xavier Chavalerin

Herb drużyny TroyesZweryfikowany klubTroyes

Jaki jest następny mecz zawodnika Xavier Chavalerin?

Następny mecz zawodnika Xavier Chavalerin to spotkanie z Paris Saint-Germain w rozgrywkach Ligue 1, 07.11, godz. 16:45 (czas Brasília).

Porównaj Xavier Chavalerin z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Xavier Chavalerin z

Obserwuj Xavier Chavalerin

Zapisz Xavier Chavalerin na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Xavier Chavalerin

Xavier Chavalerin

0G 0A

ostatnie 10 meczów
Xavier Chavalerin

Xavier Chavalerin

Zawodnik
10 mecze
Z
Z
Z
Z
R
Xavier Chavalerin

Statystyki - Xavier Chavalerin

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz22.60
Średnia ocena6.53
Zwycięstwa drużyny50.0%
Żółte kartki0
Podania i obrona
Podania na mecz8.60
Celność podań77.9%
Wślizgi na mecz0.30
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz0.40
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game22.60
Ocena na mecz1.96
Faule na mecz0.40
Aggregated raw totalpasses Per Game8.60
Aggregated raw accuratepasses Per Game6.70
Wślizgi na mecz0.30

Podsumowanie - Xavier Chavalerin

Mecze
10
Średnia minut
22.6
Średnia ocena
6.53

Podania

Wszystkie podania
86
Celne podania
67
Podania na mecz
8.6
Celność podań
77.9%

Obrona

Wślizgi
3
Przechwyty
0
Wślizgi na mecz
0.30
Przechwyty na mecz
0.00

Dyscyplina

Faule
4
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
0.40

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
4 (40.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Strzały celne/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Odbiory/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule/mecz
U siebie: 40.0%
Na wyjeździe: 60.0%
Procent zwycięstw
U siebie: 60.0%
Na wyjeździe: 40.0%

Średnie na mecz

Celne podania/mecz
6.70
Odbiory/mecz
0.30
Pojedynki powietrzne/mecz
0.20
Wygrane pojedynki/mecz
0.50

Xavier Chavalerin — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Analiza zawodnika Xavier Chavalerin z 10 odnotowanymi meczami. Sprawdź statystyki goli, asyst i trendów.

Szczegółowe statystyki

10 rozegranych meczów. Zobacz szczegółowe statystyki zawodnika.

Wydajność

Zawodnik ma 10 meczów do analizy formy.

Ostatnia forma

Analiza 5 ostatnich meczów zawodnika pod kątem trendów.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Xavier Chavalerin

Ile goli ma Xavier Chavalerin?

Xavier Chavalerin ma 0 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

M · France · drużyny: Troyes

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Xavier Chavalerin według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Ligue 2900
Coupe de France100

Zawodnicy