Zakaria Sawo | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Zakaria Sawo

Herb drużyny AEL LimassolZweryfikowany klubAEL Limassol

Jaki jest następny mecz zawodnika Zakaria Sawo?

Następny mecz zawodnika Zakaria Sawo to spotkanie z Iraklis Gerolakkou w rozgrywkach Cyprus Cup, 03.11, godz. 13:00 (czas Brasília).

Porównaj Zakaria Sawo z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Zakaria Sawo z

Obserwuj Zakaria Sawo

Zapisz Zakaria Sawo na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Zakaria Sawo

Zakaria Sawo

6G 0A

ostatnie 10 meczów
Zakaria Sawo

Zakaria Sawo

Zawodnik
10 mecze
Z
R
P
Z
P
Zakaria Sawo

Statystyki - Zakaria Sawo

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz67.30
Średnia ocena6.96
Zwycięstwa drużyny50.0%
Gole na mecz0.60
Żółte kartki0
Gole i asysty
Gole na mecz0.60
Udział przy golach na mecz0.60
Podania i obrona
Podania na mecz10.10
Celność podań82.2%
Przechwyty na mecz0.30
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.30
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game67.30
Ocena na mecz5.57
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.29
Gole na mecz0.60
Aggregated raw shotsontarget Per Game1.10
Faule na mecz1.30

Podsumowanie - Zakaria Sawo

Mecze
10
Średnia minut
67.3
Średnia ocena
6.96

Gole i asysty

Gole
6
Asysty
0
Udziały przy golach
6
Gole na mecz
0.60
Asysty na mecz
0.00

Podania

Wszystkie podania
101
Celne podania
83
Podania na mecz
10.1
Celność podań
82.2%

Obrona

Wślizgi
0
Przechwyty
3
Wślizgi na mecz
0.00
Przechwyty na mecz
0.30

Dyscyplina

Faule
13
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.30

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
3 (30.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 16.7%
Na wyjeździe: 83.3%
Strzały celne/mecz
U siebie: 30.8%
Na wyjeździe: 69.2%
Odbiory/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.60
Strzały celne/mecz
1.10
Celne podania/mecz
8.30
Przechwyty/mecz
0.30

Zakaria Sawo — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Zakaria Sawo: 10 przeanalizowanych meczów i 6 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

6 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Zawodnik zdobywa średnio 0.6 goli na mecz. Weź pod uwagę tę liczbę.

Ostatnia forma

Aktualna forma: 3 goli w 5 ostatnich meczach. Ta forma jest istotna.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Zakaria Sawo

Ile goli ma Zakaria Sawo?

Zakaria Sawo ma 6 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 0 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

F · Gambia · drużyny: AEL Limassol, Djurgårdens IF

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Zakaria Sawo według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Cyprus League by Stoiximan860
Allsvenskan200

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Zakaria Sawo?

Zawodnik Zakaria Sawo ma średnia ocena 6,96 w 8 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,48 xG na mecz w 6 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,96

8 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,48

6 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy