Uhc Tulln 33 vs 37 Hc Bw Feldkirch

W ostatnich 6 bezpośrednich meczach 6 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
33
:
37
V
HT 18-13
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Gole na mecz (H2H)
52.67ostatnie 6 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Uhc Tulln
80%8Z 1R 1P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Hc Bw Feldkirch
70%7Z 0R 3P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
6
Wygrane Uhc Tulln
3
Remisy
0
Wygrane Hc Bw Feldkirch
3
Średnia goli
52.7

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
45.5
100%
0%
50.5
66.7%
33.3%
55.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
25.5
50%
50%
30.5
33.3%
66.7%
35.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Uhc Tulln
Procent
-6.5
50%
-4.5
50%
-2.5
50%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
6
Wygrane Uhc Tulln
3
Remisy
0
Wygrane Hc Bw Feldkirch
3
Średnia goli
52.7

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
45.5
100%
0%
50.5
66.7%
33.3%
55.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
25.5
50%
50%
30.5
33.3%
66.7%
35.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Uhc Tulln
Procent
-6.5
50%
-4.5
50%
-2.5
50%

Uhc Tulln — ostatnie 5 meczów

WHA, Women|sob 20/12/25 16:00
Zakończone
HC BT Fuchse
Herb HC BT Fuchse
23
:
23
Przerwa: 14-12
Herb Uhc Tulln
Uhc Tulln
WHA, Women|sob 13/12/25 15:00
Zakończone
Uhc Tulln
Herb Uhc Tulln
31
:
20
Przerwa: 17-9
Herb ZV Wiener Neustadt
ZV Wiener Neustadt
WHA, Women|sob 08/11/25 14:00
Zakończone
Hypo Nö 1
Herb Hypo Nö 1
33
:
29
Przerwa: 17-15
Herb Uhc Tulln
Uhc Tulln
WHA, Women|ndz 02/11/25 14:00
Zakończone
WHA, Women|ndz 26/10/25 14:00
Zakończone
MGA Fivers
Herb MGA Fivers
32
:
35
Przerwa: 15-17
Herb Uhc Tulln
Uhc Tulln
Strona 1 z 2

Hc Bw Feldkirch — ostatnie 5 meczów

WHA, Women|sob 20/12/25 15:00
Zakończone
WHA, Women|sob 13/12/25 15:00
Zakończone
WHA, Women|sob 22/11/25 15:00
Zakończone
WHA, Women|ndz 02/11/25 08:00
Zakończone
Hc Bw Feldkirch
Herb Hc Bw Feldkirch
23
:
19
Przerwa: 15-11
Herb Hypo Nö 1
Hypo Nö 1
WHA, Women|sob 01/11/25 14:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Uhc Tulln vs Hc Bw Feldkirch — historia H2H

WHA, Women|sob 08/02/25 15:00
Zakończone
HC BW Feldkirch
Herb HC BW Feldkirch
23
:
31
Przerwa: 10-18
Herb UHC Tulln
UHC Tulln
WHA, Women|sob 07/09/24 14:00
Zakończone
UHC Tulln
Herb UHC Tulln
33
:
24
Przerwa: 17-15
Herb HC BW Feldkirch
HC BW Feldkirch
WHA, Women|sob 03/02/24 14:00
Zakończone
HC BW Feldkirch
Herb HC BW Feldkirch
25
:
24
Przerwa: 12-13
Herb UHC Tulln
UHC Tulln
WHA, Women|sob 23/09/23 14:00
Zakończone
UHC Tulln
Herb UHC Tulln
33
:
23
Przerwa: 15-17
Herb HC BW Feldkirch
HC BW Feldkirch
WHA, Women|sob 21/01/23 15:00
Zakończone
HC BW Feldkirch
Herb HC BW Feldkirch
28
:
21
Przerwa: 14-10
Herb UHC Tulln
UHC Tulln
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Uhc Tulln a Hc Bw Feldkirch?

Historia spotkań Uhc Tulln x Hc Bw Feldkirch: 6 spotkań — {home} 3W, 0R, {away} 3W (ostatnie 6 meczów). 316 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 08/02/2025 às 12:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Uhc Tulln
3
Remisy
0
Zwycięstwa Hc Bw Feldkirch
3
Gole w historii
316

Najwyższe zwycięstwa

  • Uhc Tulln: Uhc Tulln 33 x 23 Hc Bw Feldkirch
  • Hc Bw Feldkirch: Uhc Tulln 21 x 28 Hc Bw Feldkirch

Ostatnie spotkania

  1. Uhc Tulln 31 x 23 Hc Bw Feldkirch
  2. Uhc Tulln 33 x 24 Hc Bw Feldkirch
  3. Uhc Tulln 24 x 25 Hc Bw Feldkirch
  4. Uhc Tulln 33 x 23 Hc Bw Feldkirch
  5. Uhc Tulln 21 x 28 Hc Bw Feldkirch
  6. Uhc Tulln 23 x 28 Hc Bw Feldkirch

Uhc Tulln x Hc Bw Feldkirch — Statystyki

Przegląd

UHC Tulln kontra HC BW Feldkirch w piłce ręcznej. 8 zarejestrowanych meczów. Sport wysokich wyników z analizą goli i formy.

Szczegółowe statystyki

UHC Tulln: 5 zwycięstw, 4 porażek, 301 goli. HC BW Feldkirch: 5 zwycięstw, 5 porażek, 286 goli.

Wydajność

UHC Tulln ma 50% zwycięstw i średnio 30.1 goli. HC BW Feldkirch: 50%.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: UHC Tulln ma 4 zwycięstw i 1 porażek. HC BW Feldkirch ma 2 zwycięstw i 3 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

UHC Tulln ma 50% zwycięstw u siebie.

Trendy

Średnio 55.63 goli na mecz piłki ręcznej.