Aganze Banywesize — statystyki trenerskie

Porównaj Aganze Banywesize z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Aganze Banywesize z

Aganze Banywesize

13% zwycięstw

ostatnie 8 meczów
A

Aganze Banywesize

Trener
8 mecze
P
R
Z
P
P

Statystyki - Aganze Banywesize

Wszystkie 8 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze8
Zwycięstwa1
Remisy1
Porażki6
Procent zwycięstw12.5%
Gole strzelone na mecz2.25
Gole
Gole strzelone na mecz2.25
Gole stracone na mecz3.50
Różnica goli na mecz-1.25
Procent czystych kont12.5%
Procent bez zdobytego gola25.0%
Obie drużyny strzeliły62.5%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.50
Czerwone kartki na mecz0.13
Łączna liczba kartek na mecz0.63

Podsumowanie - Aganze Banywesize

Prowadzone mecze
8
Zwycięstwa
1 (12.5%)
Remisy
1 (12.5%)
Porażki
6 (75.0%)
Punkty/mecz
0.50

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
5.75
Średnia goli strzelonych
2.25
Średnia goli straconych
3.50
Różnica goli
-10

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (4)
Na wyjeździe (4)
Zwycięstwa (%)
25.0%
0.0%
Punkty/mecz
0.75
0.25
Gole strzelone/mecz
2.25
2.25

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.50
Średnia czerwonych kartek
0.13
Średnia kartek łącznie
0.63
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
87.5%
12.5%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
75.0%
25.0%
1.5
37.5%
62.5%
2.5
37.5%
62.5%
3.5
25.0%
75.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
87.5%
12.5%
1.5
87.5%
12.5%
2.5
50.0%
50.0%

Aganze Banywesize — Statystyki

ostatnie 8 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Aganze Banywesize: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 1; remisy 1; porażki 6; gole strzelone 18; gole stracone 28.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 12.5; średnia gole 2.25; średnia gole stracone 3.5; odsetek czystych kont 12.5.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 3; ostatnie gole strzelone 14.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 12.5; odsetek remisy 12.5.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 12.5; odsetek porażki 75; odsetek remisy 12.5.

Najnowsze mecze trenera Aganze Banywesize

Jaki bilans ma Aganze Banywesize w klubie Ajax Sarkkiranta?

Aganze Banywesize prowadzi Ajax Sarkkiranta. W analizowanym okresie, od 12.07.2026 bilans to 1W-1R-6P (13% zwycięstw, 0,50 pkt/mecz) w 8 meczach w klubie Ajax Sarkkiranta.

W próbie wszystkie 8 mecze Aganze Banywesize ma 13% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy