Andriy Gerasymenko — statystyki trenerskie

Porównaj Andriy Gerasymenko z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Andriy Gerasymenko z

Andriy Gerasymenko

70% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
A

Andriy Gerasymenko

Trener
10 mecze
Z
R
Z
Z
R

Statystyki - Andriy Gerasymenko

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa7
Remisy2
Porażki1
Procent zwycięstw70.0%
Gole strzelone na mecz3.20
Gole
Gole strzelone na mecz3.20
Gole stracone na mecz1.20
Różnica goli na mecz2.00
Procent czystych kont30.0%
Obie drużyny strzeliły70.0%

Podsumowanie - Andriy Gerasymenko

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
7 (70.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
1 (10.0%)
Punkty/mecz
2.30

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.40
Średnia goli strzelonych
3.20
Średnia goli straconych
1.20
Różnica goli
20

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (5)
Na wyjeździe (5)
Zwycięstwa (%)
60.0%
80.0%
Punkty/mecz
2.00
2.60
Gole strzelone/mecz
2.60
3.80

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
80.0%
20.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
50.0%
50.0%
3.5
40.0%
60.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
20.0%
80.0%

Andriy Gerasymenko — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Andriy Gerasymenko: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 7; remisy 2; porażki 1; gole strzelone 32; gole stracone 12.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 70; średnia gole 3.2; średnia gole stracone 1.2; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 60; gość odsetek zwycięstwa 80; gospodarz średnia gole 2.6; gość średnia gole 3.8.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 70; odsetek porażki 10; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Andriy Gerasymenko

Jaki bilans ma Andriy Gerasymenko w klubie FC Kalynivka?

Andriy Gerasymenko prowadzi FC Kalynivka. W analizowanym okresie, od 09.08.2025 bilans to 7W-2R-1P (70% zwycięstw, 2,30 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie FC Kalynivka.

W próbie wszystkie 10 mecze Andriy Gerasymenko ma 70% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy