Ante Juric — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Ante Juric?

Następny mecz zawodnika Ante Juric to spotkanie z Melbourne City w rozgrywkach A-League Women, 25.10, godz. 03:45 (czas Brasília).

Porównaj Ante Juric z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Ante Juric z

Obserwuj Ante Juric

Zapisz Ante Juric na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Ante Juric

Ante Juric

20% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Ante Juric

Ante Juric

Trener
10 mecze
P
R
P
R
Z
Ante Juric

Statystyki - Ante Juric

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa2
Remisy3
Porażki5
Procent zwycięstw20.0%
Gole strzelone na mecz0.80
Gole
Gole strzelone na mecz0.80
Gole stracone na mecz1.20
Różnica goli na mecz-0.40
Procent czystych kont50.0%
Procent bez zdobytego gola50.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz1.60
Łączna liczba kartek na mecz1.60
Popełnione faule na mecz11.50

Podsumowanie - Ante Juric

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
5 (50.0%)
Punkty/mecz
0.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.00
Średnia goli strzelonych
0.80
Średnia goli straconych
1.20
Różnica goli
-4

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
20.0%
Punkty/mecz
1.40
0.90
Gole strzelone/mecz
1.30
0.90

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
1.60
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
1.60
Średnia fauli łącznie
11.50

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 31.3%
Na wyjeździe: 68.7%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 46.1%
Na wyjeździe: 53.9%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
0.0%
100.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
20.0%
80.0%

Ante Juric — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Ante Juric: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 3; porażki 5; gole strzelone 8; gole stracone 12.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 20; średnia gole 0.8; średnia gole stracone 1.2; odsetek czystych kont 50.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 2; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek remisy 30.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek porażki 50; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera Ante Juric

Jaki bilans ma Ante Juric w klubie Sydney FC?

Ante Juric prowadzi Sydney FC. W analizowanym okresie, od 07.11.2025 bilans to 2W-3R-2P (29% zwycięstw, 1,29 pkt/mecz) w 7 meczach w klubie Sydney FC.

W próbie wszystkie 10 mecze Ante Juric ma 20% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy