Antonio Barbosa — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Antonio Barbosa?

Następny mecz zawodnika Antonio Barbosa to spotkanie z Amarante FC w rozgrywkach Taça de Portugal, 17.10, godz. 16:00 (czas Brasília).

Porównaj Antonio Barbosa z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Antonio Barbosa z

Obserwuj Antonio Barbosa

Zapisz Antonio Barbosa na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Antonio Barbosa

Antonio Barbosa

60% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Antonio Barbosa

Antonio Barbosa

Trener
10 mecze
Z
Z
P
P
P
Antonio Barbosa

Statystyki - Antonio Barbosa

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa6
Remisy1
Porażki3
Procent zwycięstw60.0%
Gole strzelone na mecz2.10
Gole
Gole strzelone na mecz2.10
Gole stracone na mecz1.80
Różnica goli na mecz0.30
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.60
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz0.70

Podsumowanie - Antonio Barbosa

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
3 (30.0%)
Punkty/mecz
1.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.90
Średnia goli strzelonych
2.10
Średnia goli straconych
1.80
Różnica goli
3

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
70.0%
50.0%
Punkty/mecz
2.20
1.70
Gole strzelone/mecz
1.40
2.40

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.60
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
0.70
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
40.0%
60.0%
3.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
40.0%
60.0%

Antonio Barbosa — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Antonio Barbosa: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 6; remisy 1; porażki 3; gole strzelone 21; gole stracone 18.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 60; średnia gole 2.1; średnia gole stracone 1.8; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie porażki 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 33.3; gość odsetek zwycięstwa 71.4; gospodarz średnia gole 0.33; gość średnia gole 2.86.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 60; odsetek porażki 30; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Antonio Barbosa

Jaki bilans ma Antonio Barbosa w klubie Académica Coimbra?

Antonio Barbosa prowadzi Académica Coimbra. W analizowanym okresie, od 25.07.2026 bilans to 6W-1R-3P (60% zwycięstw, 1,90 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Académica Coimbra.

W próbie wszystkie 10 mecze Antonio Barbosa ma 60% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy