Antonio Contreras — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Antonio Contreras?

Następny mecz zawodnika Antonio Contreras to spotkanie z Dallas Trinity w rozgrywkach Club Friendly Games, Women, 17.10, godz. 18:00 (czas Brasília).

Porównaj Antonio Contreras z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Antonio Contreras z

Obserwuj Antonio Contreras

Zapisz Antonio Contreras na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Antonio Contreras

Antonio Contreras

70% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Antonio Contreras

Antonio Contreras

Trener
10 mecze
Z
Z
Z
P
Z
Antonio Contreras

Statystyki - Antonio Contreras

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa7
Remisy1
Porażki2
Procent zwycięstw70.0%
Gole strzelone na mecz2.10
Gole
Gole strzelone na mecz2.10
Gole stracone na mecz0.90
Różnica goli na mecz1.20
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz3.20
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz3.30

Podsumowanie - Antonio Contreras

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
7 (70.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
2.20

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.00
Średnia goli strzelonych
2.10
Średnia goli straconych
0.90
Różnica goli
12

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
60.0%
40.0%
Punkty/mecz
2.00
1.60
Gole strzelone/mecz
1.90
1.50

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
3.20
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
3.30
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 34.4%
Na wyjeździe: 65.6%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
40.0%
60.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
10.0%
90.0%

Antonio Contreras — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Antonio Contreras: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 7; remisy 1; porażki 2; gole strzelone 21; gole stracone 9.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 70; średnia gole 2.1; średnia gole stracone 0.9; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 4; ostatnie porażki 1.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 50; gość odsetek zwycięstwa 100; gospodarz średnia gole 1.67; gość średnia gole 2.75.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 70; odsetek porażki 20; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Antonio Contreras

Jaki bilans ma Antonio Contreras w klubie Guadalajara?

Antonio Contreras prowadzi Guadalajara. W analizowanym okresie, od 24.04.2026 bilans to 7W-1R-2P (70% zwycięstw, 2,20 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Guadalajara.

W próbie wszystkie 10 mecze Antonio Contreras ma 70% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy