August Orsahl — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika August Orsahl?

Następny mecz zawodnika August Orsahl to spotkanie z Bodø/Glimt w rozgrywkach Toppserien, Women, 16.10, godz. 13:00 (czas Brasília).

Porównaj August Orsahl z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj August Orsahl z

Obserwuj August Orsahl

Zapisz August Orsahl na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj August Orsahl

August Orsahl

60% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
A

August Orsahl

Trener
10 mecze
Z
R
Z
P
Z

Statystyki - August Orsahl

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa6
Remisy2
Porażki2
Procent zwycięstw60.0%
Gole strzelone na mecz2.50
Gole
Gole strzelone na mecz2.50
Gole stracone na mecz1.50
Różnica goli na mecz1.00
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły70.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.30
Łączna liczba kartek na mecz0.30
Popełnione faule na mecz1.60

Podsumowanie - August Orsahl

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
2.00

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.00
Średnia goli strzelonych
2.50
Średnia goli straconych
1.50
Różnica goli
10

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (6)
Zwycięstwa (%)
50.0%
50.0%
Punkty/mecz
1.80
1.67
Gole strzelone/mecz
2.80
1.50

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.30
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.30
Średnia fauli łącznie
1.60

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 43.8%
Na wyjeździe: 56.2%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
80.0%
20.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
50.0%
50.0%
3.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
20.0%
80.0%

August Orsahl — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) August Orsahl: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 6; remisy 2; porażki 2; gole strzelone 25; gole stracone 15.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 60; średnia gole 2.5; średnia gole stracone 1.5; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 11.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 50; gość odsetek zwycięstwa 100; gospodarz średnia gole 2.38; gość średnia gole 3.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 60; odsetek porażki 20; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera August Orsahl

Jaki bilans ma August Orsahl w klubie Lyn?

August Orsahl prowadzi Lyn. W analizowanym okresie, od 31.05.2026 bilans to 6W-2R-2P (60% zwycięstw, 2,00 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Lyn.

W próbie wszystkie 10 mecze August Orsahl ma 60% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy