James O'Callaghan — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika James O'Callaghan?

Następny mecz zawodnika James O'Callaghan to spotkanie z Galway United FC w rozgrywkach Irlandia Women's Premier Division, 17.10, godz. 13:00 (czas Brasília).

Porównaj James O'Callaghan z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj James O'Callaghan z

Obserwuj James O'Callaghan

Zapisz James O'Callaghan na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj James O'Callaghan

James O'Callaghan

20% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
James O'Callaghan

James O'Callaghan

Trener
10 mecze
P
P
R
P
Z
James O'Callaghan

Statystyki - James O'Callaghan

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa2
Remisy1
Porażki7
Procent zwycięstw20.0%
Gole strzelone na mecz0.70
Gole
Gole strzelone na mecz0.70
Gole stracone na mecz1.50
Różnica goli na mecz-0.80
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola60.0%
Obie drużyny strzeliły20.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.80
Łączna liczba kartek na mecz0.80
Popełnione faule na mecz4.80

Podsumowanie - James O'Callaghan

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
7 (70.0%)
Punkty/mecz
0.70

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.20
Średnia goli strzelonych
0.70
Średnia goli straconych
1.50
Różnica goli
-8

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
30.0%
40.0%
Punkty/mecz
1.20
1.20
Gole strzelone/mecz
1.50
1.40

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.80
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.80
Średnia fauli łącznie
4.80

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 37.5%
Na wyjeździe: 62.5%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 54.2%
Na wyjeździe: 45.8%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
40.0%
60.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
40.0%
60.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
20.0%
80.0%

James O'Callaghan — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) James O'Callaghan: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 1; porażki 7; gole strzelone 7; gole stracone 15.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 20; średnia gole 0.7; średnia gole stracone 1.5; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 3; ostatnie gole strzelone 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 16.7; gość odsetek zwycięstwa 25; gospodarz średnia gole 0.67; gość średnia gole 0.75.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek porażki 70; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera James O'Callaghan

Jaki bilans ma James O'Callaghan w klubie Peamount United?

James O'Callaghan prowadzi Peamount United. W analizowanym okresie, od 23.05.2026 bilans to 2W-1R-7P (20% zwycięstw, 0,70 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Peamount United.

W próbie wszystkie 10 mecze James O'Callaghan ma 20% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy