Carlos Matheu — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Carlos Matheu?

Następny mecz zawodnika Carlos Matheu to spotkanie z Estudiantes de Río Cuarto Reserve w rozgrywkach Campeonato de Reserva de Primera División, 20.10, godz. 15:00 (czas Brasília).

Porównaj Carlos Matheu z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Carlos Matheu z

Obserwuj Carlos Matheu

Zapisz Carlos Matheu na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Carlos Matheu

Carlos Matheu

70% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
C

Carlos Matheu

Trener
10 mecze
Z
R
Z
Z
Z

Statystyki - Carlos Matheu

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa7
Remisy2
Porażki1
Procent zwycięstw70.0%
Gole strzelone na mecz1.70
Gole
Gole strzelone na mecz1.70
Gole stracone na mecz0.70
Różnica goli na mecz1.00
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz4.50
Czerwone kartki na mecz0.50
Łączna liczba kartek na mecz5.00
Popełnione faule na mecz2.90

Podsumowanie - Carlos Matheu

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
7 (70.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
1 (10.0%)
Punkty/mecz
2.30

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.40
Średnia goli strzelonych
1.70
Średnia goli straconych
0.70
Różnica goli
10

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (6)
Na wyjeździe (8)
Zwycięstwa (%)
83.3%
62.5%
Punkty/mecz
2.67
2.00
Gole strzelone/mecz
3.00
1.50

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
4.50
Średnia czerwonych kartek
0.50
Średnia kartek łącznie
5.00
Średnia fauli łącznie
2.90

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 46.7%
Na wyjeździe: 53.3%
Czerwone kartki
U siebie: 20.0%
Na wyjeździe: 80.0%
Faule
U siebie: 62.1%
Na wyjeździe: 37.9%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
10.0%
90.0%
2.5
0.0%
100.0%

Carlos Matheu — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Carlos Matheu: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 7; remisy 2; porażki 1; gole strzelone 17; gole stracone 7.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 70; średnia gole 1.7; średnia gole stracone 0.7; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 75; gość odsetek zwycięstwa 66.7; gospodarz średnia gole 1.75; gość średnia gole 1.67.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 70; odsetek porażki 10; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Carlos Matheu

Jaki bilans ma Carlos Matheu w klubie CA Independiente Reserve?

Carlos Matheu prowadzi CA Independiente Reserve. W analizowanym okresie, od 13.08.2026 bilans to 6W-2R-1P (67% zwycięstw, 2,22 pkt/mecz) w 9 meczach w klubie CA Independiente Reserve.

W próbie wszystkie 10 mecze Carlos Matheu ma 70% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy