Carlos Tévez — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Carlos Tévez?

Następny mecz zawodnika Carlos Tévez to spotkanie z Boca Juniors w rozgrywkach Liga Profesional de Fútbol, 16.10, godz. 21:30 (czas Brasília).

Porównaj Carlos Tévez z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Carlos Tévez z

Obserwuj Carlos Tévez

Zapisz Carlos Tévez na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Carlos Tévez

Carlos Tévez

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Carlos Tévez

Carlos Tévez

Trener
10 mecze
Z
Z
P
R
Z
Carlos Tévez

Statystyki - Carlos Tévez

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy3
Porażki2
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz1.00
Gole
Gole strzelone na mecz1.00
Gole stracone na mecz0.60
Różnica goli na mecz0.40
Procent czystych kont50.0%
Procent bez zdobytego gola40.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz4.30
Łączna liczba kartek na mecz4.30
Popełnione faule na mecz23.70

Podsumowanie - Carlos Tévez

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
1.80

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
1.60
Średnia goli strzelonych
1.00
Średnia goli straconych
0.60
Różnica goli
4

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
70.0%
30.0%
Punkty/mecz
2.20
1.20
Gole strzelone/mecz
1.50
1.10

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
4.30
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
4.30
Średnia fauli łącznie
23.70

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 51.2%
Na wyjeździe: 48.8%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 46.0%
Na wyjeździe: 54.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
0.0%
100.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
10.0%
90.0%
2.5
0.0%
100.0%

Carlos Tévez — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Carlos Tévez: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 3; porażki 2; gole strzelone 10; gole stracone 6.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 1; średnia gole stracone 0.6; odsetek czystych kont 50.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 6.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 60; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 1.2; gość średnia gole 0.8.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 20; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera Carlos Tévez

Jaki bilans ma Carlos Tévez w klubie Talleres?

Carlos Tévez prowadzi Talleres. W analizowanym okresie, od 09.02.2026 bilans to 5W-3R-2P (50% zwycięstw, 1,80 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Talleres.

W próbie wszystkie 10 mecze Carlos Tévez ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy