César Torres — statystyki trenerskie

Porównaj César Torres z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj César Torres z

César Torres

60% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
César Torres

César Torres

Trener
10 mecze
Z
P
Z
Z
R
César Torres

Statystyki - César Torres

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa6
Remisy3
Porażki1
Procent zwycięstw60.0%
Gole strzelone na mecz1.40
Gole
Gole strzelone na mecz1.40
Gole stracone na mecz0.80
Różnica goli na mecz0.60
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz3.00
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz3.10
Popełnione faule na mecz14.80

Podsumowanie - César Torres

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
1 (10.0%)
Punkty/mecz
2.10

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.20
Średnia goli strzelonych
1.40
Średnia goli straconych
0.80
Różnica goli
6

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
60.0%
60.0%
Punkty/mecz
2.10
2.00
Gole strzelone/mecz
1.20
1.70

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
3.00
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
3.10
Średnia fauli łącznie
14.80

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 56.7%
Na wyjeździe: 43.3%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 57.4%
Na wyjeździe: 42.6%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
0.0%
100.0%

César Torres — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) César Torres: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 6; remisy 3; porażki 1; gole strzelone 14; gole stracone 8.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 60; średnia gole 1.4; średnia gole stracone 0.8; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 8.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 80; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 1.2; gość średnia gole 1.6.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 60; odsetek porażki 10; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera César Torres

Jaki bilans ma César Torres w klubie Colombia U20?

César Torres prowadzi Colombia U20. W analizowanym okresie, od 30.07.2025 bilans to 6W-3R-1P (60% zwycięstw, 2,10 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Colombia U20.

W próbie wszystkie 10 mecze César Torres ma 60% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy