Chris De Graaf — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Chris De Graaf?

Następny mecz zawodnika Chris De Graaf to spotkanie z Quick Boys w rozgrywkach Tweede Divisie, 17.10, godz. 10:00 (czas Brasília).

Porównaj Chris De Graaf z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Chris De Graaf z

Obserwuj Chris De Graaf

Zapisz Chris De Graaf na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Chris De Graaf

Chris De Graaf

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Chris de Graaf

Chris de Graaf

Trener
10 mecze
Z
P
P
R
Z
Chris de Graaf

Statystyki - Chris de Graaf

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy1
Porażki4
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz1.90
Gole
Gole strzelone na mecz1.90
Gole stracone na mecz2.00
Różnica goli na mecz-0.10
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz0.10
Popełnione faule na mecz3.20

Podsumowanie - Chris de Graaf

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.60

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.90
Średnia goli strzelonych
1.90
Średnia goli straconych
2.00
Różnica goli
-1

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
70.0%
40.0%
Punkty/mecz
2.30
1.30
Gole strzelone/mecz
2.00
1.90

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.10
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.10
Średnia fauli łącznie
3.20

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 53.1%
Na wyjeździe: 46.9%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
40.0%
60.0%

Chris de Graaf — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Chris de Graaf: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 1; porażki 4; gole strzelone 19; gole stracone 20.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 1.9; średnia gole stracone 2; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 11.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 60; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 1.4; gość średnia gole 2.4.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 40; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Chris De Graaf

Jaki bilans ma Chris De Graaf w klubie SV Spakenburg?

Chris De Graaf prowadzi SV Spakenburg. W analizowanym okresie, od 16.05.2026 bilans to 5W-1R-4P (50% zwycięstw, 1,60 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie SV Spakenburg.

W próbie wszystkie 10 mecze Chris De Graaf ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy