Chris Robson — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Chris Robson?

Następny mecz zawodnika Chris Robson to spotkanie z Beaconsfield Town FC w rozgrywkach Southern Football League, Division One Central, 10.10, godz. 11:00 (czas Brasília).

Porównaj Chris Robson z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Chris Robson z

Obserwuj Chris Robson

Zapisz Chris Robson na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Chris Robson

Chris Robson

20% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
C

Chris Robson

Trener
10 mecze
P
Z
P
P
P

Statystyki - Chris Robson

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa2
Remisy0
Porażki8
Procent zwycięstw20.0%
Gole strzelone na mecz0.70
Gole
Gole strzelone na mecz0.70
Gole stracone na mecz1.90
Różnica goli na mecz-1.20
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola60.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.20
Łączna liczba kartek na mecz0.20

Podsumowanie - Chris Robson

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
8 (80.0%)
Punkty/mecz
0.60

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.60
Średnia goli strzelonych
0.70
Średnia goli straconych
1.90
Różnica goli
-12

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (5)
Na wyjeździe (9)
Zwycięstwa (%)
40.0%
0.0%
Punkty/mecz
1.20
0.11
Gole strzelone/mecz
1.00
0.89

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.20
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.20
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
40.0%
60.0%
1.5
10.0%
90.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
30.0%
70.0%

Chris Robson — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Chris Robson: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; porażki 8; gole strzelone 7.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 20; średnia gole 0.7; średnia gole stracone 1.9; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie porażki 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gole strzelone 7; gole stracone 19.

Najnowsze mecze trenera Chris Robson

Jaki bilans ma Chris Robson w klubie Barton Rovers?

Chris Robson prowadzi Barton Rovers. W analizowanym okresie, od 15.08.2026 bilans to 2W-0R-8P (20% zwycięstw, 0,60 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Barton Rovers.

W próbie wszystkie 10 mecze Chris Robson ma 20% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy