Christian Scheller — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Christian Scheller?

Następny mecz zawodnika Christian Scheller to spotkanie z Sportfreunde Dönberg w rozgrywkach Kreisliga A Wuppertal/Niederberg, 18.10, godz. 10:15 (czas Brasília).

Porównaj Christian Scheller z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Christian Scheller z

Obserwuj Christian Scheller

Zapisz Christian Scheller na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Christian Scheller

Christian Scheller

50% zwycięstw

ostatnie 6 meczów
C

Christian Scheller

Trener
6 mecze
R
P
Z
Z
P

Statystyki - Christian Scheller

Wszystkie 6 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze6
Zwycięstwa3
Remisy1
Porażki2
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz2.00
Gole
Gole strzelone na mecz2.00
Gole stracone na mecz2.17
Różnica goli na mecz-0.17
Procent czystych kont16.7%
Procent bez zdobytego gola16.7%
Obie drużyny strzeliły66.7%

Podsumowanie - Christian Scheller

Prowadzone mecze
6
Zwycięstwa
3 (50.0%)
Remisy
1 (16.7%)
Porażki
2 (33.3%)
Punkty/mecz
1.67

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.17
Średnia goli strzelonych
2.00
Średnia goli straconych
2.17
Różnica goli
-1

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (3)
Na wyjeździe (3)
Zwycięstwa (%)
66.7%
33.3%
Punkty/mecz
2.33
1.00
Gole strzelone/mecz
2.33
1.67

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
100.0%
0.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
83.3%
16.7%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
33.3%
66.7%
3.5
16.7%
83.3%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
83.3%
16.7%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
33.3%
66.7%

Christian Scheller — Statystyki

ostatnie 6 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Christian Scheller: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 1; porażki 2; gole strzelone 12; gole stracone 13.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 2; średnia gole stracone 2.17; odsetek czystych kont 16.7.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 9.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 66.7; gość odsetek zwycięstwa 33.3; gospodarz średnia gole 2.33; gość średnia gole 1.67.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 33.3; odsetek remisy 16.7.

Najnowsze mecze trenera Christian Scheller

Jaki bilans ma Christian Scheller w klubie Sportfreunde Siepen?

Christian Scheller prowadzi Sportfreunde Siepen. W analizowanym okresie, od 30.08.2026 bilans to 3W-1R-2P (50% zwycięstw, 1,67 pkt/mecz) w 6 meczach w klubie Sportfreunde Siepen.

W próbie wszystkie 6 mecze Christian Scheller ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy