Claudio Della Vecchia — statystyki trenerskie

Porównaj Claudio Della Vecchia z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Claudio Della Vecchia z

Claudio Della Vecchia

40% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
C

Claudio Della Vecchia

Trener
10 mecze
Z
Z
Z
P
P

Statystyki - Claudio Della Vecchia

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa4
Remisy1
Porażki5
Procent zwycięstw40.0%
Gole strzelone na mecz2.30
Gole
Gole strzelone na mecz2.30
Gole stracone na mecz1.70
Różnica goli na mecz0.60
Procent czystych kont10.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły70.0%

Podsumowanie - Claudio Della Vecchia

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
5 (50.0%)
Punkty/mecz
1.30

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.00
Średnia goli strzelonych
2.30
Średnia goli straconych
1.70
Różnica goli
6

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
50.0%
Punkty/mecz
1.30
1.70
Gole strzelone/mecz
2.10
2.70

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
30.0%
70.0%

Claudio Della Vecchia — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Claudio Della Vecchia: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 4; remisy 1; porażki 5; gole strzelone 23; gole stracone 17.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 40; średnia gole 2.3; średnia gole stracone 1.7; odsetek czystych kont 10.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie porażki 2.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 40; odsetek remisy 10.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 40; odsetek porażki 50; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Claudio Della Vecchia

Jaki bilans ma Claudio Della Vecchia w klubie FC Schönenwerd-Niedergösgen?

Claudio Della Vecchia prowadzi FC Schönenwerd-Niedergösgen. W analizowanym okresie, od 28.03.2026 bilans to 4W-1R-5P (40% zwycięstw, 1,30 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie FC Schönenwerd-Niedergösgen.

W próbie wszystkie 10 mecze Claudio Della Vecchia ma 40% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy