Colleen Corbin — statystyki trenerskie

Porównaj Colleen Corbin z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Colleen Corbin z

Colleen Corbin

10% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
C

Colleen Corbin

Trener
10 mecze
P
P
P
P
R

Statystyki - Colleen Corbin

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa1
Remisy4
Porażki5
Procent zwycięstw10.0%
Gole strzelone na mecz1.00
Gole
Gole strzelone na mecz1.00
Gole stracone na mecz1.80
Różnica goli na mecz-0.80
Procent czystych kont10.0%
Procent bez zdobytego gola40.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%

Podsumowanie - Colleen Corbin

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
1 (10.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
5 (50.0%)
Punkty/mecz
0.70

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.80
Średnia goli strzelonych
1.00
Średnia goli straconych
1.80
Różnica goli
-8

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
20.0%
30.0%
Punkty/mecz
0.90
1.30
Gole strzelone/mecz
1.10
1.50

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
20.0%
80.0%

Colleen Corbin — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Colleen Corbin: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 1; remisy 4; porażki 5; gole strzelone 10; gole stracone 18.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 10; średnia gole 1; średnia gole stracone 1.8; odsetek czystych kont 10.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie gole strzelone 4; ostatnie gole stracone 10.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 10; odsetek remisy 40.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 10; odsetek porażki 50; odsetek remisy 40.

Najnowsze mecze trenera Colleen Corbin

Jaki bilans ma Colleen Corbin w klubie Kansas State Wildcats?

Colleen Corbin prowadzi Kansas State Wildcats. W analizowanym okresie, od 30.08.2026 bilans to 1W-4R-5P (10% zwycięstw, 0,70 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Kansas State Wildcats.

W próbie wszystkie 10 mecze Colleen Corbin ma 10% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy