Cüneyt Köz — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Cüneyt Köz?

Następny mecz zawodnika Cüneyt Köz to spotkanie z FC Memmingen II w rozgrywkach Landesliga Südwest - Bayern, 08.11, godz. 09:00 (czas Brasília).

Porównaj Cüneyt Köz z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Cüneyt Köz z

Obserwuj Cüneyt Köz

Zapisz Cüneyt Köz na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Cüneyt Köz

Cüneyt Köz

10% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
C

Cüneyt Köz

Trener
10 mecze
P
R
Z
P
P

Statystyki - Cüneyt Köz

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa1
Remisy2
Porażki7
Procent zwycięstw10.0%
Gole strzelone na mecz1.40
Gole
Gole strzelone na mecz1.40
Gole stracone na mecz1.70
Różnica goli na mecz-0.30
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz1.20
Czerwone kartki na mecz0.40
Łączna liczba kartek na mecz1.60

Podsumowanie - Cüneyt Köz

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
1 (10.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
7 (70.0%)
Punkty/mecz
0.50

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.10
Średnia goli strzelonych
1.40
Średnia goli straconych
1.70
Różnica goli
-3

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
20.0%
30.0%
Punkty/mecz
0.80
1.00
Gole strzelone/mecz
1.80
1.30

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
1.20
Średnia czerwonych kartek
0.40
Średnia kartek łącznie
1.60
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 58.3%
Na wyjeździe: 41.7%
Czerwone kartki
U siebie: 75.0%
Na wyjeździe: 25.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
20.0%
80.0%

Cüneyt Köz — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Cüneyt Köz: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 1; remisy 2; porażki 7; gole strzelone 14; gole stracone 17.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 10; średnia gole 1.4; średnia gole stracone 1.7; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 3; ostatnie gole strzelone 9.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 10; odsetek remisy 20.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 10; odsetek porażki 70; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Cüneyt Köz

Jaki bilans ma Cüneyt Köz w klubie SV Manching?

Cüneyt Köz prowadzi SV Manching. W analizowanym okresie, od 05.08.2026 bilans to 1W-2R-7P (10% zwycięstw, 0,50 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie SV Manching.

W próbie wszystkie 10 mecze Cüneyt Köz ma 10% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy