Dariusz Krawczyk — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Dariusz Krawczyk?

Następny mecz zawodnika Dariusz Krawczyk to spotkanie z ŁKS Łagów w rozgrywkach Klasa B - Sandomierz, 25.10, godz. 07:00 (czas Brasília).

Porównaj Dariusz Krawczyk z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Dariusz Krawczyk z

Obserwuj Dariusz Krawczyk

Zapisz Dariusz Krawczyk na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Dariusz Krawczyk

Dariusz Krawczyk

60% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
D

Dariusz Krawczyk

Trener
10 mecze
R
Z
Z
Z
Z

Statystyki - Dariusz Krawczyk

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa6
Remisy1
Porażki3
Procent zwycięstw60.0%
Gole strzelone na mecz3.40
Gole
Gole strzelone na mecz3.40
Gole stracone na mecz1.50
Różnica goli na mecz1.90
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%

Podsumowanie - Dariusz Krawczyk

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
3 (30.0%)
Punkty/mecz
1.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.90
Średnia goli strzelonych
3.40
Średnia goli straconych
1.50
Różnica goli
19

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (6)
Zwycięstwa (%)
70.0%
50.0%
Punkty/mecz
2.10
1.67
Gole strzelone/mecz
3.20
2.67

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
60.0%
40.0%
3.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%

Dariusz Krawczyk — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Dariusz Krawczyk: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 6; remisy 1; porażki 3; gole strzelone 34; gole stracone 15.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 60; średnia gole 3.4; średnia gole stracone 1.5; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 60; gość odsetek zwycięstwa 60; gospodarz średnia gole 3.8; gość średnia gole 3.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 60; odsetek porażki 30; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Dariusz Krawczyk

Jaki bilans ma Dariusz Krawczyk w klubie Dolomit Bogoria?

Dariusz Krawczyk prowadzi Dolomit Bogoria. W analizowanym okresie, od 15.08.2026 bilans to 6W-1R-3P (60% zwycięstw, 1,90 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Dolomit Bogoria.

W próbie wszystkie 10 mecze Dariusz Krawczyk ma 60% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy