Darren Fletcher — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Darren Fletcher?

Następny mecz zawodnika Darren Fletcher to spotkanie z Nottingham Forest U18 w rozgrywkach U18 Premier League, 17.10, godz. 08:00 (czas Brasília).

Porównaj Darren Fletcher z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Darren Fletcher z

Obserwuj Darren Fletcher

Zapisz Darren Fletcher na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Darren Fletcher

Darren Fletcher

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
D

Darren Fletcher

Trener
10 mecze
R
Z
Z
Z
Z

Statystyki - Darren Fletcher

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy1
Porażki4
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz3.00
Gole
Gole strzelone na mecz3.00
Gole stracone na mecz1.60
Różnica goli na mecz1.40
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%

Podsumowanie - Darren Fletcher

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.60

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.60
Średnia goli strzelonych
3.00
Średnia goli straconych
1.60
Różnica goli
14

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
60.0%
30.0%
Punkty/mecz
1.90
1.20
Gole strzelone/mecz
3.60
1.50

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
80.0%
20.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
50.0%
50.0%
3.5
40.0%
60.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
10.0%
90.0%

Darren Fletcher — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Darren Fletcher: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 1; porażki 4; gole strzelone 30; gole stracone 16.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 3; średnia gole stracone 1.6; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 75; gość odsetek zwycięstwa 33.3; gospodarz średnia gole 5.25; gość średnia gole 1.5.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 40; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Darren Fletcher

Jaki bilans ma Darren Fletcher w klubie Manchester United U18?

Darren Fletcher prowadzi Manchester United U18. W analizowanym okresie, od 22.04.2026 bilans to 5W-1R-4P (50% zwycięstw, 1,60 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Manchester United U18.

W próbie wszystkie 10 mecze Darren Fletcher ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy