Denílson Gregório Da Rocha — statystyki trenerskie

Porównaj Denílson Gregório Da Rocha z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Denílson Gregório Da Rocha z

Denílson Gregório Da Rocha

20% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
D

Denílson Gregório da Rocha

Trener
10 mecze
P
P
Z
Z
R

Statystyki - Denílson Gregório da Rocha

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa2
Remisy3
Porażki5
Procent zwycięstw20.0%
Gole strzelone na mecz0.50
Gole
Gole strzelone na mecz0.50
Gole stracone na mecz1.10
Różnica goli na mecz-0.60
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola60.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%

Podsumowanie - Denílson Gregório da Rocha

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
5 (50.0%)
Punkty/mecz
0.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
1.60
Średnia goli strzelonych
0.50
Średnia goli straconych
1.10
Różnica goli
-6

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (5)
Na wyjeździe (6)
Zwycięstwa (%)
20.0%
16.7%
Punkty/mecz
0.80
0.83
Gole strzelone/mecz
0.60
0.50

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
40.0%
60.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
40.0%
60.0%
1.5
10.0%
90.0%
2.5
0.0%
100.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
10.0%
90.0%

Denílson Gregório da Rocha — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Denílson Gregório da Rocha: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 3; porażki 5; gole strzelone 5; gole stracone 11.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 20; średnia gole 0.5; średnia gole stracone 1.1; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 20; gość odsetek zwycięstwa 20; gospodarz średnia gole 0.6; gość średnia gole 0.4.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek porażki 50; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera Denílson Gregório Da Rocha

Jaki bilans ma Denílson Gregório Da Rocha w klubie Esporte Clube Limoeiro?

Denílson Gregório Da Rocha prowadzi Esporte Clube Limoeiro. W analizowanym okresie, od 06.07.2025 bilans to 2W-3R-5P (20% zwycięstw, 0,90 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Esporte Clube Limoeiro.

W próbie wszystkie 10 mecze Denílson Gregório Da Rocha ma 20% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy