Denis Kolchin — statystyki trenerskie

Porównaj Denis Kolchin z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Denis Kolchin z

Denis Kolchin

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
D

Denis Kolchin

Trener
10 mecze
P
Z
Z
P
P

Statystyki - Denis Kolchin

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy0
Porażki7
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.00
Gole
Gole strzelone na mecz1.00
Gole stracone na mecz1.60
Różnica goli na mecz-0.60
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola50.0%
Obie drużyny strzeliły20.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.70
Łączna liczba kartek na mecz0.70
Popełnione faule na mecz5.00

Podsumowanie - Denis Kolchin

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
7 (70.0%)
Punkty/mecz
0.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.60
Średnia goli strzelonych
1.00
Średnia goli straconych
1.60
Różnica goli
-6

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
60.0%
Punkty/mecz
1.30
1.80
Gole strzelone/mecz
1.10
1.60

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.70
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.70
Średnia fauli łącznie
5.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 57.1%
Na wyjeździe: 42.9%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 58.0%
Na wyjeździe: 42.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%

Denis Kolchin — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Denis Kolchin: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; porażki 7; gole strzelone 10.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1; średnia gole stracone 1.6; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie porażki 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 20; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 0.4; gość średnia gole 1.6.

Najnowsze mecze trenera Denis Kolchin

Jaki bilans ma Denis Kolchin w klubie FC Chornomorets-2 Odesa?

Denis Kolchin prowadzi FC Chornomorets-2 Odesa. W analizowanym okresie, od 04.04.2026 bilans to 3W-0R-5P (38% zwycięstw, 1,13 pkt/mecz) w 8 meczach w klubie FC Chornomorets-2 Odesa.

W próbie wszystkie 10 mecze Denis Kolchin ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy