Denis Spitzer — statystyki trenerskie

Porównaj Denis Spitzer z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Denis Spitzer z

Denis Spitzer

20% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
D

Denis Spitzer

Trener
10 mecze
P
P
Z
P
R

Statystyki - Denis Spitzer

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa2
Remisy2
Porażki6
Procent zwycięstw20.0%
Gole strzelone na mecz1.50
Gole
Gole strzelone na mecz1.50
Gole stracone na mecz2.80
Różnica goli na mecz-1.30
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły90.0%

Podsumowanie - Denis Spitzer

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
6 (60.0%)
Punkty/mecz
0.80

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.30
Średnia goli strzelonych
1.50
Średnia goli straconych
2.80
Różnica goli
-13

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
20.0%
10.0%
Punkty/mecz
0.90
0.30
Gole strzelone/mecz
1.60
1.20

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
80.0%
20.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
50.0%
50.0%

Denis Spitzer — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Denis Spitzer: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 2; porażki 6; gole strzelone 15; gole stracone 28.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 20; średnia gole 1.5.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 3; ostatnie gole strzelone 7.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek remisy 20.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek porażki 60; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Denis Spitzer

Jaki bilans ma Denis Spitzer w klubie Blumenthaler SV U19?

Denis Spitzer prowadzi Blumenthaler SV U19. W analizowanym okresie, od 28.02.2026 bilans to 2W-2R-6P (20% zwycięstw, 0,80 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Blumenthaler SV U19.

W próbie wszystkie 10 mecze Denis Spitzer ma 20% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy