Edvin Erfanian — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Edvin Erfanian?

Następny mecz zawodnika Edvin Erfanian to spotkanie z Linköpings FC w rozgrywkach Elitettan, Women, 17.10, godz. 07:00 (czas Brasília).

Porównaj Edvin Erfanian z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Edvin Erfanian z

Obserwuj Edvin Erfanian

Zapisz Edvin Erfanian na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Edvin Erfanian

Edvin Erfanian

80% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
E

Edvin Erfanian

Trener
10 mecze
Z
Z
Z
Z
Z

Statystyki - Edvin Erfanian

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa8
Remisy1
Porażki1
Procent zwycięstw80.0%
Gole strzelone na mecz2.90
Gole
Gole strzelone na mecz2.90
Gole stracone na mecz0.80
Różnica goli na mecz2.10
Procent czystych kont40.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%

Podsumowanie - Edvin Erfanian

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
8 (80.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
1 (10.0%)
Punkty/mecz
2.50

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.70
Średnia goli strzelonych
2.90
Średnia goli straconych
0.80
Różnica goli
21

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
70.0%
Punkty/mecz
1.60
2.10
Gole strzelone/mecz
1.60
2.70

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
0.0%
100.0%

Edvin Erfanian — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Edvin Erfanian: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 8; remisy 1; porażki 1; gole strzelone 29; gole stracone 8.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 80; średnia gole 2.9; średnia gole stracone 0.8; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 5.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 75; gość odsetek zwycięstwa 83.3; gospodarz średnia gole 2.5; gość średnia gole 3.17.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 80; odsetek porażki 10; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Edvin Erfanian

Jaki bilans ma Edvin Erfanian w klubie Umeå IK?

Edvin Erfanian prowadzi Umeå IK. W analizowanym okresie, od 08.08.2026 bilans to 8W-1R-1P (80% zwycięstw, 2,50 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Umeå IK.

W próbie wszystkie 10 mecze Edvin Erfanian ma 80% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy