Emiliano Cafarelli — statystyki trenerskie

Porównaj Emiliano Cafarelli z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Emiliano Cafarelli z

Emiliano Cafarelli

14% zwycięstw

ostatnie 7 meczów
E

Emiliano Cafarelli

Trener
7 mecze
P
P
P
Z
P

Statystyki - Emiliano Cafarelli

Wszystkie 7 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze7
Zwycięstwa1
Remisy1
Porażki5
Procent zwycięstw14.3%
Gole strzelone na mecz1.43
Gole
Gole strzelone na mecz1.43
Gole stracone na mecz2.29
Różnica goli na mecz-0.86
Procent bez zdobytego gola28.6%
Obie drużyny strzeliły71.4%

Podsumowanie - Emiliano Cafarelli

Prowadzone mecze
7
Zwycięstwa
1 (14.3%)
Remisy
1 (14.3%)
Porażki
5 (71.4%)
Punkty/mecz
0.57

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.72
Średnia goli strzelonych
1.43
Średnia goli straconych
2.29
Różnica goli
-6

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (4)
Na wyjeździe (3)
Zwycięstwa (%)
0.0%
33.3%
Punkty/mecz
0.25
1.00
Gole strzelone/mecz
0.50
2.67

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
85.7%
14.3%
2.5
57.1%
42.9%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
71.4%
28.6%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
28.6%
71.4%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
71.4%
28.6%
2.5
28.6%
71.4%

Emiliano Cafarelli — Statystyki

ostatnie 7 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Emiliano Cafarelli: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 1; remisy 1; porażki 5; gole strzelone 10; gole stracone 16.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 14.3; średnia gole 1.43.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie porażki 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 14.3; odsetek remisy 14.3.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 14.3; odsetek porażki 71.4; odsetek remisy 14.3.

Najnowsze mecze trenera Emiliano Cafarelli

Jaki bilans ma Emiliano Cafarelli w klubie Tolfa Calcio?

Emiliano Cafarelli prowadzi Tolfa Calcio. W analizowanym okresie, od 09.05.2026 bilans to 1W-1R-5P (14% zwycięstw, 0,57 pkt/mecz) w 7 meczach w klubie Tolfa Calcio.

W próbie wszystkie 7 mecze Emiliano Cafarelli ma 14% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy