Erglis Gatis — statystyki trenerskie

Porównaj Erglis Gatis z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Erglis Gatis z

Erglis Gatis

60% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
E

Erglis Gatis

Trener
10 mecze
Z
Z
R
Z
Z

Statystyki - Erglis Gatis

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa6
Remisy2
Porażki2
Procent zwycięstw60.0%
Gole strzelone na mecz2.70
Gole
Gole strzelone na mecz2.70
Gole stracone na mecz1.60
Różnica goli na mecz1.10
Procent czystych kont10.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły80.0%

Podsumowanie - Erglis Gatis

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
2.00

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.30
Średnia goli strzelonych
2.70
Średnia goli straconych
1.60
Różnica goli
11

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
60.0%
20.0%
Punkty/mecz
1.80
0.80
Gole strzelone/mecz
2.80
1.40

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
80.0%
20.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
40.0%
60.0%
3.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
10.0%
90.0%

Erglis Gatis — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Erglis Gatis: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 6; remisy 2; porażki 2; gole strzelone 27; gole stracone 16.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 60; średnia gole 2.7; średnia gole stracone 1.6; odsetek czystych kont 10.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 100; gość odsetek zwycięstwa 33.3; gospodarz średnia gole 3.75; gość średnia gole 2.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 60; odsetek porażki 20; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Erglis Gatis

Jaki bilans ma Erglis Gatis w klubie SK SPĒKS?

Erglis Gatis prowadzi SK SPĒKS. W analizowanym okresie, od 19.07.2026 bilans to 1W-0R-0P (100% zwycięstw, 3,00 pkt/mecz) w 1 meczach w klubie SK SPĒKS.

W próbie wszystkie 10 mecze Erglis Gatis ma 60% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy