Evgeniy Polyakov — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Evgeniy Polyakov?

Następny mecz zawodnika Evgeniy Polyakov to spotkanie z Zenit Penza w rozgrywkach Second League, Division B, Group 3, 17.10, godz. 12:00 (czas Brasília).

Porównaj Evgeniy Polyakov z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Evgeniy Polyakov z

Obserwuj Evgeniy Polyakov

Zapisz Evgeniy Polyakov na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Evgeniy Polyakov

Evgeniy Polyakov

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Evgeniy Polyakov

Evgeniy Polyakov

Trener
10 mecze
R
Z
Z
P
P
Evgeniy Polyakov

Statystyki - Evgeniy Polyakov

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy3
Porażki2
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz1.70
Gole
Gole strzelone na mecz1.70
Gole stracone na mecz0.70
Różnica goli na mecz1.00
Procent czystych kont60.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz2.90
Łączna liczba kartek na mecz2.90
Popełnione faule na mecz18.20

Podsumowanie - Evgeniy Polyakov

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
1.80

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.40
Średnia goli strzelonych
1.70
Średnia goli straconych
0.70
Różnica goli
10

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
30.0%
50.0%
Punkty/mecz
1.40
1.80
Gole strzelone/mecz
1.60
1.40

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
2.90
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
2.90
Średnia fauli łącznie
18.20

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 48.3%
Na wyjeździe: 51.7%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 52.7%
Na wyjeździe: 47.3%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
40.0%
60.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
0.0%
100.0%

Evgeniy Polyakov — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Evgeniy Polyakov: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 3; porażki 2; gole strzelone 17; gole stracone 7.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 1.7; średnia gole stracone 0.7; odsetek czystych kont 60.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 13.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 50; gość odsetek zwycięstwa 50; gospodarz średnia gole 2.33; gość średnia gole 0.75.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 20; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera Evgeniy Polyakov

Jaki bilans ma Evgeniy Polyakov w klubie FC Orel?

Evgeniy Polyakov prowadzi FC Orel. W analizowanym okresie, od 23.08.2025 bilans to 5W-3R-2P (50% zwycięstw, 1,80 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie FC Orel.

W próbie wszystkie 10 mecze Evgeniy Polyakov ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy