Evren Bahtıkara — statystyki trenerskie

Porównaj Evren Bahtıkara z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Evren Bahtıkara z

Evren Bahtıkara

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Evren Bahtıkara

Evren Bahtıkara

Trener
10 mecze
P
Z
Z
P
P
Evren Bahtıkara

Statystyki - Evren Bahtıkara

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy3
Porażki4
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.70
Gole
Gole strzelone na mecz1.70
Gole stracone na mecz0.70
Różnica goli na mecz1.00
Procent czystych kont50.0%
Procent bez zdobytego gola40.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%

Podsumowanie - Evren Bahtıkara

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.20

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.40
Średnia goli strzelonych
1.70
Średnia goli straconych
0.70
Różnica goli
10

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
30.0%
30.0%
Punkty/mecz
1.20
1.30
Gole strzelone/mecz
1.50
1.80

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
40.0%
60.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
0.0%
100.0%

Evren Bahtıkara — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Evren Bahtıkara: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 3; porażki 4; gole strzelone 17; gole stracone 7.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1.7; średnia gole stracone 0.7; odsetek czystych kont 50.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie porażki 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 40; gość odsetek zwycięstwa 20; gospodarz średnia gole 1.4; gość średnia gole 2.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek porażki 40; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera Evren Bahtıkara

Jaki bilans ma Evren Bahtıkara w klubie Değirmenlik SK?

Evren Bahtıkara prowadzi Değirmenlik SK. W analizowanym okresie, od 31.01.2026 bilans to 3W-3R-4P (30% zwycięstw, 1,20 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Değirmenlik SK.

W próbie wszystkie 10 mecze Evren Bahtıkara ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy