Fabian Gerber — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Fabian Gerber?

Następny mecz zawodnika Fabian Gerber to spotkanie z FSV Zwickau w rozgrywkach Regionalliga Nordost, 16.10, godz. 14:00 (czas Brasília).

Porównaj Fabian Gerber z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Fabian Gerber z

Obserwuj Fabian Gerber

Zapisz Fabian Gerber na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Fabian Gerber

Fabian Gerber

70% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
F

Fabian Gerber

Trener
10 mecze
P
Z
Z
R
Z

Statystyki - Fabian Gerber

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa7
Remisy2
Porażki1
Procent zwycięstw70.0%
Gole strzelone na mecz3.10
Gole
Gole strzelone na mecz3.10
Gole stracone na mecz1.20
Różnica goli na mecz1.90
Procent czystych kont30.0%
Obie drużyny strzeliły70.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.60
Łączna liczba kartek na mecz0.60

Podsumowanie - Fabian Gerber

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
7 (70.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
1 (10.0%)
Punkty/mecz
2.30

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.30
Średnia goli strzelonych
3.10
Średnia goli straconych
1.20
Różnica goli
19

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
50.0%
70.0%
Punkty/mecz
1.90
2.20
Gole strzelone/mecz
3.00
3.10

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.60
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.60
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
90.0%
10.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
50.0%
50.0%
3.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
20.0%
80.0%

Fabian Gerber — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Fabian Gerber: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 7; remisy 2; porażki 1; gole strzelone 31; gole stracone 12.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 70; średnia gole 3.1; średnia gole stracone 1.2; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 14.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 50; gość odsetek zwycięstwa 83.3; gospodarz średnia gole 3; gość średnia gole 3.17.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 70; odsetek porażki 10; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Fabian Gerber

Jaki bilans ma Fabian Gerber w klubie FC Rot-Weiß Erfurt?

Fabian Gerber prowadzi FC Rot-Weiß Erfurt. W analizowanym okresie, od 09.08.2026 bilans to 7W-2R-1P (70% zwycięstw, 2,30 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie FC Rot-Weiß Erfurt.

W próbie wszystkie 10 mecze Fabian Gerber ma 70% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy