Fabian Mannewitz — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Fabian Mannewitz?

Następny mecz zawodnika Fabian Mannewitz to spotkanie z GSV Eintracht Baunatal II w rozgrywkach Kreisoberliga Kassel, 18.10, godz. 07:30 (czas Brasília).

Porównaj Fabian Mannewitz z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Fabian Mannewitz z

Obserwuj Fabian Mannewitz

Zapisz Fabian Mannewitz na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Fabian Mannewitz

Fabian Mannewitz

40% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
F

Fabian Mannewitz

Trener
10 mecze
P
Z
P
Z
Z

Statystyki - Fabian Mannewitz

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa4
Remisy0
Porażki6
Procent zwycięstw40.0%
Gole strzelone na mecz2.00
Gole
Gole strzelone na mecz2.00
Gole stracone na mecz1.70
Różnica goli na mecz0.30
Procent czystych kont10.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły70.0%

Podsumowanie - Fabian Mannewitz

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
6 (60.0%)
Punkty/mecz
1.20

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.70
Średnia goli strzelonych
2.00
Średnia goli straconych
1.70
Różnica goli
3

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
30.0%
40.0%
Punkty/mecz
1.00
1.40
Gole strzelone/mecz
2.10
2.00

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
20.0%
80.0%

Fabian Mannewitz — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Fabian Mannewitz: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 4; porażki 6; gole strzelone 20.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 40; średnia gole 2; średnia gole stracone 1.7; odsetek czystych kont 10.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie porażki 2.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 40; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 2.4; gość średnia gole 1.6.

Najnowsze mecze trenera Fabian Mannewitz

Jaki bilans ma Fabian Mannewitz w klubie VfL Kassel?

Fabian Mannewitz prowadzi VfL Kassel. W analizowanym okresie, od 09.11.2025 bilans to 4W-0R-6P (40% zwycięstw, 1,20 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie VfL Kassel.

W próbie wszystkie 10 mecze Fabian Mannewitz ma 40% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy