Fatih Sut — statystyki trenerskie

Porównaj Fatih Sut z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Fatih Sut z

Fatih Sut

40% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Fatih Sut

Fatih Sut

Trener
10 mecze
P
P
P
R
P
Fatih Sut

Statystyki - Fatih Sut

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa4
Remisy2
Porażki4
Procent zwycięstw40.0%
Gole strzelone na mecz1.70
Gole
Gole strzelone na mecz1.70
Gole stracone na mecz1.50
Różnica goli na mecz0.20
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz4.00
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz4.10
Popełnione faule na mecz10.30

Podsumowanie - Fatih Sut

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.40

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.20
Średnia goli strzelonych
1.70
Średnia goli straconych
1.50
Różnica goli
2

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
40.0%
Punkty/mecz
1.60
1.30
Gole strzelone/mecz
1.70
1.20

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
4.00
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
4.10
Średnia fauli łącznie
10.30

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 55.0%
Na wyjeździe: 45.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 34.0%
Na wyjeździe: 66.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
20.0%
80.0%

Fatih Sut — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Fatih Sut: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 4; remisy 2; porażki 4; gole strzelone 17; gole stracone 15.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 40; średnia gole 1.7; średnia gole stracone 1.5; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie gole strzelone 3; ostatnie gole stracone 11.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 40; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 2.4; gość średnia gole 1.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 40; odsetek porażki 40; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Fatih Sut

Jaki bilans ma Fatih Sut w klubie Türkiye U19?

Fatih Sut prowadzi Türkiye U19. W analizowanym okresie, od 17.02.2026 bilans to 4W-2R-4P (40% zwycięstw, 1,40 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Türkiye U19.

W próbie wszystkie 10 mecze Fatih Sut ma 40% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy