Felice Mazzu — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Felice Mazzu?

Następny mecz zawodnika Felice Mazzu to spotkanie z KV Mechelen w rozgrywkach Belgian Cup, 18.10, godz. 08:30 (czas Brasília).

Porównaj Felice Mazzu z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Felice Mazzu z

Obserwuj Felice Mazzu

Zapisz Felice Mazzu na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Felice Mazzu

Felice Mazzu

90% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Felice Mazzu

Felice Mazzu

Trener
10 mecze
Z
Z
Z
Z
Z
Felice Mazzu

Statystyki - Felice Mazzu

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa9
Remisy0
Porażki1
Procent zwycięstw90.0%
Gole strzelone na mecz2.80
Gole
Gole strzelone na mecz2.80
Gole stracone na mecz0.90
Różnica goli na mecz1.90
Procent czystych kont40.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz1.50
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz1.60
Popełnione faule na mecz10.60

Podsumowanie - Felice Mazzu

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
9 (90.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
1 (10.0%)
Punkty/mecz
2.70

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.70
Średnia goli strzelonych
2.80
Średnia goli straconych
0.90
Różnica goli
19

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
50.0%
80.0%
Punkty/mecz
1.60
2.50
Gole strzelone/mecz
2.40
2.10

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
1.50
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
1.60
Średnia fauli łącznie
10.60

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 46.7%
Na wyjeździe: 53.3%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 48.1%
Na wyjeździe: 51.9%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
50.0%
50.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
10.0%
90.0%

Felice Mazzu — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Felice Mazzu: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 9; porażki 1; gole strzelone 28.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 90; średnia gole 2.8; średnia gole stracone 0.9; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 5.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 80; gość odsetek zwycięstwa 100; gospodarz średnia gole 3.8; gość średnia gole 1.8.

Najnowsze mecze trenera Felice Mazzu

Jaki bilans ma Felice Mazzu w klubie KAS Eupen?

Felice Mazzu prowadzi KAS Eupen. W analizowanym okresie, od 29.07.2026 bilans to 9W-0R-1P (90% zwycięstw, 2,70 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie KAS Eupen.

W próbie wszystkie 10 mecze Felice Mazzu ma 90% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy