Fergus Moore — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Fergus Moore?

Następny mecz zawodnika Fergus Moore to spotkanie z Marlow w rozgrywkach Southern Football League, Division One Central, 13.10, godz. 15:45 (czas Brasília).

Porównaj Fergus Moore z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Fergus Moore z

Obserwuj Fergus Moore

Zapisz Fergus Moore na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Fergus Moore

Fergus Moore

20% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
F

Fergus Moore

Trener
10 mecze
Z
P
Z
R
R

Statystyki - Fergus Moore

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa2
Remisy3
Porażki5
Procent zwycięstw20.0%
Gole strzelone na mecz1.40
Gole
Gole strzelone na mecz1.40
Gole stracone na mecz1.30
Różnica goli na mecz0.10
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły70.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.40
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz0.50

Podsumowanie - Fergus Moore

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
5 (50.0%)
Punkty/mecz
0.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.70
Średnia goli strzelonych
1.40
Średnia goli straconych
1.30
Różnica goli
1

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
50.0%
30.0%
Punkty/mecz
1.70
1.00
Gole strzelone/mecz
1.70
1.90

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.40
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
0.50
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
10.0%
90.0%

Fergus Moore — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Fergus Moore: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 3; porażki 5; gole strzelone 14; gole stracone 13.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 20; średnia gole 1.4; średnia gole stracone 1.3; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 2; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 11.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 20; gość odsetek zwycięstwa 20; gospodarz średnia gole 1.6; gość średnia gole 1.2.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek porażki 50; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera Fergus Moore

Jaki bilans ma Fergus Moore w klubie Leverstock Green?

Fergus Moore prowadzi Leverstock Green. W analizowanym okresie, od 11.08.2026 bilans to 2W-3R-5P (20% zwycięstw, 0,90 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Leverstock Green.

W próbie wszystkie 10 mecze Fergus Moore ma 20% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy