Fernando Rego — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Fernando Rego?

Następny mecz zawodnika Fernando Rego to spotkanie z SU Cardielense w rozgrywkach A.F. Viana do Castelo 1ª Divisão, 25.10, godz. 12:00 (czas Brasília).

Porównaj Fernando Rego z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Fernando Rego z

Obserwuj Fernando Rego

Zapisz Fernando Rego na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Fernando Rego

Fernando Rego

40% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
F

Fernando Rego

Trener
10 mecze
Z
Z
P
P
P

Statystyki - Fernando Rego

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa4
Remisy0
Porażki6
Procent zwycięstw40.0%
Gole strzelone na mecz2.90
Gole
Gole strzelone na mecz2.90
Gole stracone na mecz1.00
Różnica goli na mecz1.90
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%

Podsumowanie - Fernando Rego

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
6 (60.0%)
Punkty/mecz
1.20

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.90
Średnia goli strzelonych
2.90
Średnia goli straconych
1.00
Różnica goli
19

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
30.0%
Punkty/mecz
1.30
1.10
Gole strzelone/mecz
2.50
1.80

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
60.0%
40.0%
3.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
0.0%
100.0%

Fernando Rego — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Fernando Rego: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 4; porażki 6; gole strzelone 29.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 40; średnia gole 2.9; średnia gole stracone 1; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie porażki 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 40; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 3.2; gość średnia gole 2.6.

Najnowsze mecze trenera Fernando Rego

Jaki bilans ma Fernando Rego w klubie Atlético Arcos?

Fernando Rego prowadzi Atlético Arcos. W analizowanym okresie, od 11.04.2026 bilans to 4W-0R-6P (40% zwycięstw, 1,20 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Atlético Arcos.

W próbie wszystkie 10 mecze Fernando Rego ma 40% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy