Filipe Moreira — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Filipe Moreira?

Następny mecz zawodnika Filipe Moreira to spotkanie z 1º Dezembro w rozgrywkach Mistrzostwa Portugalia, 25.10, godz. 12:00 (czas Brasília).

Porównaj Filipe Moreira z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Filipe Moreira z

Obserwuj Filipe Moreira

Zapisz Filipe Moreira na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Filipe Moreira

Filipe Moreira

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
F

Filipe Moreira

Trener
10 mecze
R
Z
R
Z
P

Statystyki - Filipe Moreira

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy5
Porażki2
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.30
Gole
Gole strzelone na mecz1.30
Gole stracone na mecz1.20
Różnica goli na mecz0.10
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły70.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.30
Czerwone kartki na mecz0.20
Łączna liczba kartek na mecz0.50
Popełnione faule na mecz7.80

Podsumowanie - Filipe Moreira

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
5 (50.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
1.40

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.50
Średnia goli strzelonych
1.30
Średnia goli straconych
1.20
Różnica goli
1

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (8)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
37.5%
40.0%
Punkty/mecz
1.38
1.50
Gole strzelone/mecz
1.75
1.20

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.30
Średnia czerwonych kartek
0.20
Średnia kartek łącznie
0.50
Średnia fauli łącznie
7.80

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%
Czerwone kartki
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Faule
U siebie: 47.4%
Na wyjeździe: 52.6%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
40.0%
60.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
0.0%
100.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
10.0%
90.0%

Filipe Moreira — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Filipe Moreira: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 5; porażki 2; gole strzelone 13; gole stracone 12.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1.3; średnia gole stracone 1.2; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 2; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 8.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek remisy 50.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek porażki 20; odsetek remisy 50.

Najnowsze mecze trenera Filipe Moreira

Jaki bilans ma Filipe Moreira w klubie Vitória de Setúbal?

Filipe Moreira prowadzi Vitória De Setúbal. W analizowanym okresie, od 16.08.2026 bilans to 2W-2R-1P (40% zwycięstw, 1,60 pkt/mecz) w 5 meczach w klubie Vitória de Setúbal.

W próbie wszystkie 10 mecze Filipe Moreira ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy