Filipe Mouro — statystyki trenerskie

Porównaj Filipe Mouro z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Filipe Mouro z

Filipe Mouro

10% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
F

Filipe Mouro

Trener
10 mecze
P
P
P
P
P

Statystyki - Filipe Mouro

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa1
Remisy0
Porażki9
Procent zwycięstw10.0%
Gole strzelone na mecz0.88
Gole
Gole strzelone na mecz0.88
Gole stracone na mecz2.88
Różnica goli na mecz-2.00
Procent czystych kont10.0%
Procent bez zdobytego gola40.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%

Podsumowanie - Filipe Mouro

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
1 (10.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
9 (90.0%)
Punkty/mecz
0.30

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.76
Średnia goli strzelonych
0.88
Średnia goli straconych
2.88
Różnica goli
-16

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
30.0%
20.0%
Punkty/mecz
1.00
0.60
Gole strzelone/mecz
1.60
1.00

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
40.0%
60.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
50.0%
50.0%

Filipe Mouro — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Filipe Mouro: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 1; porażki 9; gole strzelone 7.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 10; średnia gole 0.88; średnia gole stracone 2.88; odsetek czystych kont 10.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie gole strzelone 4; ostatnie gole stracone 15.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gole strzelone 7; gole stracone 23.

Najnowsze mecze trenera Filipe Mouro

Jaki bilans ma Filipe Mouro w klubie ACR Atalaia do Campo?

Filipe Mouro prowadzi ACR Atalaia Do Campo. W analizowanym okresie, od 11.01.2026 bilans to 1W-0R-9P (10% zwycięstw, 0,30 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie ACR Atalaia do Campo.

W próbie wszystkie 10 mecze Filipe Mouro ma 10% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy