Florian Fischer — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Florian Fischer?

Następny mecz zawodnika Florian Fischer to spotkanie z FC Memmingen II w rozgrywkach Landesliga Südwest - Bayern, 18.10, godz. 08:00 (czas Brasília).

Porównaj Florian Fischer z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Florian Fischer z

Obserwuj Florian Fischer

Zapisz Florian Fischer na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Florian Fischer

Florian Fischer

40% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
F

Florian Fischer

Trener
10 mecze
Z
R
P
P
Z

Statystyki - Florian Fischer

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa4
Remisy1
Porażki5
Procent zwycięstw40.0%
Gole strzelone na mecz1.50
Gole
Gole strzelone na mecz1.50
Gole stracone na mecz1.30
Różnica goli na mecz0.20
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz2.00
Czerwone kartki na mecz0.20
Łączna liczba kartek na mecz2.20

Podsumowanie - Florian Fischer

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
5 (50.0%)
Punkty/mecz
1.30

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.80
Średnia goli strzelonych
1.50
Średnia goli straconych
1.30
Różnica goli
2

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
30.0%
30.0%
Punkty/mecz
1.00
1.10
Gole strzelone/mecz
1.30
1.80

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
2.00
Średnia czerwonych kartek
0.20
Średnia kartek łącznie
2.20
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
20.0%
80.0%

Florian Fischer — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Florian Fischer: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 4; remisy 1; porażki 5; gole strzelone 15; gole stracone 13.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 40; średnia gole 1.5; średnia gole stracone 1.3; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 7.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 33.3; gość odsetek zwycięstwa 50; gospodarz średnia gole 1; gość średnia gole 2.25.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 40; odsetek porażki 50; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Florian Fischer

Jaki bilans ma Florian Fischer w klubie TSV Aindling?

Florian Fischer prowadzi TSV Aindling. W analizowanym okresie, od 09.08.2026 bilans to 4W-1R-5P (40% zwycięstw, 1,30 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie TSV Aindling.

W próbie wszystkie 10 mecze Florian Fischer ma 40% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy