Gareth Ainsworth — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Gareth Ainsworth?

Następny mecz zawodnika Gareth Ainsworth to spotkanie z Accrington Stanley w rozgrywkach League Two, 17.10, godz. 11:00 (czas Brasília).

Porównaj Gareth Ainsworth z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Gareth Ainsworth z

Obserwuj Gareth Ainsworth

Zapisz Gareth Ainsworth na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Gareth Ainsworth

Gareth Ainsworth

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Gareth Ainsworth

Gareth Ainsworth

Trener
10 mecze
Z
Z
R
P
P
Gareth Ainsworth

Statystyki - Gareth Ainsworth

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy3
Porażki2
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz2.00
Gole
Gole strzelone na mecz2.00
Gole stracone na mecz1.40
Różnica goli na mecz0.60
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz4.30
Czerwone kartki na mecz0.20
Łączna liczba kartek na mecz4.50
Popełnione faule na mecz23.20

Podsumowanie - Gareth Ainsworth

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
1.80

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.40
Średnia goli strzelonych
2.00
Średnia goli straconych
1.40
Różnica goli
6

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
40.0%
Punkty/mecz
1.40
1.50
Gole strzelone/mecz
1.30
1.90

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
4.30
Średnia czerwonych kartek
0.20
Średnia kartek łącznie
4.50
Średnia fauli łącznie
23.20

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 46.5%
Na wyjeździe: 53.5%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
40.0%
60.0%
3.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
30.0%
70.0%

Gareth Ainsworth — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Gareth Ainsworth: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 3; porażki 2; gole strzelone 20; gole stracone 14.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 2; średnia gole stracone 1.4; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 9.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 50; gość odsetek zwycięstwa 50; gospodarz średnia gole 1.83; gość średnia gole 2.25.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 20; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera Gareth Ainsworth

Jaki bilans ma Gareth Ainsworth w klubie Gillingham?

Gareth Ainsworth prowadzi Gillingham. W analizowanym okresie, od 29.08.2026 bilans to 5W-3R-2P (50% zwycięstw, 1,80 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Gillingham.

W próbie wszystkie 10 mecze Gareth Ainsworth ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy