Gennaro Ruotolo — statystyki trenerskie

Porównaj Gennaro Ruotolo z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Gennaro Ruotolo z

Gennaro Ruotolo

50% zwycięstw

ostatnie 6 meczów
G

Gennaro Ruotolo

Trener
6 mecze
Z
Z
P
R
Z

Statystyki - Gennaro Ruotolo

Wszystkie 6 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze6
Zwycięstwa3
Remisy1
Porażki2
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz2.17
Gole
Gole strzelone na mecz2.17
Gole stracone na mecz1.67
Różnica goli na mecz0.50
Procent bez zdobytego gola16.7%
Obie drużyny strzeliły83.3%

Podsumowanie - Gennaro Ruotolo

Prowadzone mecze
6
Zwycięstwa
3 (50.0%)
Remisy
1 (16.7%)
Porażki
2 (33.3%)
Punkty/mecz
1.67

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.84
Średnia goli strzelonych
2.17
Średnia goli straconych
1.67
Różnica goli
3

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (3)
Na wyjeździe (3)
Zwycięstwa (%)
66.7%
33.3%
Punkty/mecz
2.00
1.33
Gole strzelone/mecz
3.00
1.33

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
83.3%
16.7%
2.5
83.3%
16.7%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
83.3%
16.7%
1.5
83.3%
16.7%
2.5
16.7%
83.3%
3.5
16.7%
83.3%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
16.7%
83.3%

Gennaro Ruotolo — Statystyki

ostatnie 6 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Gennaro Ruotolo: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 1; porażki 2; gole strzelone 13; gole stracone 10.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 2.17.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 13.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 66.7; gość odsetek zwycięstwa 33.3; gospodarz średnia gole 3; gość średnia gole 1.33.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 33.3; odsetek remisy 16.7.

Najnowsze mecze trenera Gennaro Ruotolo

Jaki bilans ma Gennaro Ruotolo w klubie Genoa U18?

Gennaro Ruotolo prowadzi Genoa U18. W analizowanym okresie, od 02.09.2026 bilans to 3W-1R-2P (50% zwycięstw, 1,67 pkt/mecz) w 6 meczach w klubie Genoa U18.

W próbie wszystkie 6 mecze Gennaro Ruotolo ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy