Gerard De Nooijer — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Gerard De Nooijer?

Następny mecz zawodnika Gerard De Nooijer to spotkanie z Quick Boys w rozgrywkach Tweede Divisie, 24.10, godz. 09:30 (czas Brasília).

Porównaj Gerard De Nooijer z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Gerard De Nooijer z

Obserwuj Gerard De Nooijer

Zapisz Gerard De Nooijer na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Gerard De Nooijer

Gerard De Nooijer

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Gerard de Nooijer

Gerard de Nooijer

Trener
10 mecze
R
P
Z
P
R
Gerard de Nooijer

Statystyki - Gerard de Nooijer

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy3
Porażki4
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.60
Gole
Gole strzelone na mecz1.60
Gole stracone na mecz1.50
Różnica goli na mecz0.10
Procent czystych kont10.0%
Procent bez zdobytego gola40.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%

Podsumowanie - Gerard de Nooijer

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.20

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.10
Średnia goli strzelonych
1.60
Średnia goli straconych
1.50
Różnica goli
1

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
50.0%
30.0%
Punkty/mecz
1.70
1.10
Gole strzelone/mecz
1.70
2.00

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
10.0%
90.0%

Gerard de Nooijer — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Gerard de Nooijer: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 3; porażki 4; gole strzelone 16; gole stracone 15.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1.6; średnia gole stracone 1.5; odsetek czystych kont 10.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 2; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 5.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 40; gość odsetek zwycięstwa 20; gospodarz średnia gole 1.6; gość średnia gole 1.6.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek porażki 40; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera Gerard De Nooijer

Jaki bilans ma Gerard De Nooijer w klubie HSV Hoek?

Gerard De Nooijer prowadzi HSV Hoek. W analizowanym okresie, od 08.08.2026 bilans to 3W-3R-4P (30% zwycięstw, 1,20 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie HSV Hoek.

W próbie wszystkie 10 mecze Gerard De Nooijer ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy