Giovanni Serrapica — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Giovanni Serrapica?

Następny mecz zawodnika Giovanni Serrapica to spotkanie z Heraclea w rozgrywkach Coppa Włochy Eccellenza Campania, 14.10, godz. 10:30 (czas Brasília).

Porównaj Giovanni Serrapica z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Giovanni Serrapica z

Obserwuj Giovanni Serrapica

Zapisz Giovanni Serrapica na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Giovanni Serrapica

Giovanni Serrapica

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
G

Giovanni Serrapica

Trener
10 mecze
R
Z
P
Z
P

Statystyki - Giovanni Serrapica

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy1
Porażki4
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz1.40
Gole
Gole strzelone na mecz1.40
Gole stracone na mecz0.40
Różnica goli na mecz1.00
Procent czystych kont60.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.30
Łączna liczba kartek na mecz0.30

Podsumowanie - Giovanni Serrapica

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
4 (40.0%)
Punkty/mecz
1.60

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
1.80
Średnia goli strzelonych
1.40
Średnia goli straconych
0.40
Różnica goli
10

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
60.0%
40.0%
Punkty/mecz
1.90
1.50
Gole strzelone/mecz
1.70
1.80

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.30
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.30
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 33.3%
Na wyjeździe: 66.7%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
40.0%
60.0%
1.5
0.0%
100.0%
2.5
0.0%
100.0%

Giovanni Serrapica — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Giovanni Serrapica: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 1; porażki 4; gole strzelone 14; gole stracone 4.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 1.4; średnia gole stracone 0.4; odsetek czystych kont 60.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 8.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 60; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 1.6; gość średnia gole 1.2.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 40; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Giovanni Serrapica

Jaki bilans ma Giovanni Serrapica w klubie Agerola?

Giovanni Serrapica prowadzi Agerola. W analizowanym okresie, od 25.04.2026 bilans to 5W-1R-4P (50% zwycięstw, 1,60 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Agerola.

W próbie wszystkie 10 mecze Giovanni Serrapica ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy