Gustavo Alvarez — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Gustavo Alvarez?

Następny mecz zawodnika Gustavo Alvarez to spotkanie z Aucas w rozgrywkach LigaPro Serie A, 17.10, godz. 18:30 (czas Brasília).

Porównaj Gustavo Alvarez z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Gustavo Alvarez z

Obserwuj Gustavo Alvarez

Zapisz Gustavo Alvarez na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Gustavo Alvarez

Gustavo Alvarez

60% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Gustavo Alvarez

Gustavo Alvarez

Trener
10 mecze
Z
Z
Z
R
P
Gustavo Alvarez

Statystyki - Gustavo Alvarez

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa6
Remisy2
Porażki2
Procent zwycięstw60.0%
Gole strzelone na mecz1.70
Gole
Gole strzelone na mecz1.70
Gole stracone na mecz1.30
Różnica goli na mecz0.40
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz4.20
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz4.30
Popełnione faule na mecz24.30

Podsumowanie - Gustavo Alvarez

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
2.00

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.00
Średnia goli strzelonych
1.70
Średnia goli straconych
1.30
Różnica goli
4

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
60.0%
40.0%
Punkty/mecz
2.10
1.60
Gole strzelone/mecz
2.00
1.00

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
4.20
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
4.30
Średnia fauli łącznie
24.30

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 54.8%
Na wyjeździe: 45.2%
Czerwone kartki
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Faule
U siebie: 49.8%
Na wyjeździe: 50.2%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
10.0%
90.0%

Gustavo Alvarez — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Gustavo Alvarez: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 6; remisy 2; porażki 2; gole strzelone 17; gole stracone 13.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 60; średnia gole 1.7; średnia gole stracone 1.3; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 11.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 66.7; gość odsetek zwycięstwa 50; gospodarz średnia gole 2; gość średnia gole 1.25.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 60; odsetek porażki 20; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Gustavo Alvarez

Jaki bilans ma Gustavo Alvarez w klubie LDU?

Gustavo Alvarez prowadzi LDU. W analizowanym okresie, od 16.08.2026 bilans to 6W-2R-2P (60% zwycięstw, 2,00 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie LDU.

W próbie wszystkie 10 mecze Gustavo Alvarez ma 60% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy