Halil Bahtiyar Cicek — statystyki trenerskie

Porównaj Halil Bahtiyar Cicek z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Halil Bahtiyar Cicek z

Halil Bahtiyar Cicek

20% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Halil Bahtiyar Cicek

Halil Bahtiyar Cicek

Trener
10 mecze
Z
R
P
P
P
Halil Bahtiyar Cicek

Statystyki - Halil Bahtiyar Cicek

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa2
Remisy2
Porażki6
Procent zwycięstw20.0%
Gole strzelone na mecz1.80
Gole
Gole strzelone na mecz1.80
Gole stracone na mecz4.50
Różnica goli na mecz-2.70
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%

Podsumowanie - Halil Bahtiyar Cicek

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
6 (60.0%)
Punkty/mecz
0.80

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
6.30
Średnia goli strzelonych
1.80
Średnia goli straconych
4.50
Różnica goli
-27

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
20.0%
10.0%
Punkty/mecz
0.70
0.50
Gole strzelone/mecz
1.00
1.90

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
90.0%
10.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
40.0%
60.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
70.0%
30.0%

Halil Bahtiyar Cicek — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Halil Bahtiyar Cicek: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 2; porażki 6; gole strzelone 18; gole stracone 45.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 20; średnia gole 1.8; średnia gole stracone 4.5; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 3; ostatnie gole strzelone 8.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek remisy 20.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek porażki 60; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Halil Bahtiyar Cicek

Jaki bilans ma Halil Bahtiyar Cicek w klubie FC Ueberau?

Halil Bahtiyar Cicek prowadzi FC Ueberau. W analizowanym okresie, od 15.03.2026 bilans to 2W-2R-6P (20% zwycięstw, 0,80 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie FC Ueberau.

W próbie wszystkie 10 mecze Halil Bahtiyar Cicek ma 20% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy