Magne Hoseth — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Magne Hoseth?

Następny mecz zawodnika Magne Hoseth to spotkanie z Haugesund w rozgrywkach Norwegian 1st Division, 18.10, godz. 09:30 (czas Brasília).

Porównaj Magne Hoseth z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Magne Hoseth z

Obserwuj Magne Hoseth

Zapisz Magne Hoseth na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Magne Hoseth

Magne Hoseth

90% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
M

Magne Hoseth

Trener
10 mecze
Z
Z
Z
Z
Z

Statystyki - Magne Hoseth

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa9
Remisy1
Porażki0
Procent zwycięstw90.0%
Gole strzelone na mecz3.10
Gole
Gole strzelone na mecz3.10
Gole stracone na mecz0.90
Różnica goli na mecz2.20
Procent czystych kont20.0%
Obie drużyny strzeliły80.0%

Podsumowanie - Magne Hoseth

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
9 (90.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
0 (0.0%)
Punkty/mecz
2.80

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.00
Średnia goli strzelonych
3.10
Średnia goli straconych
0.90
Różnica goli
22

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
80.0%
70.0%
Punkty/mecz
2.50
2.30
Gole strzelone/mecz
2.60
2.90

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
70.0%
30.0%
3.5
40.0%
60.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
10.0%
90.0%
2.5
0.0%
100.0%

Magne Hoseth — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Magne Hoseth: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): gole strzelone 31; gole stracone 9.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 90; średnia gole 3.1; średnia gole stracone 0.9; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 5.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 100; gość odsetek zwycięstwa 83.3; gospodarz średnia gole 3.25; gość średnia gole 3.

Najnowsze mecze trenera Magne Hoseth

Jaki bilans ma Magne Hoseth w klubie Strømsgodset?

Magne Hoseth prowadzi Strømsgodset. W analizowanym okresie, od 15.08.2026 bilans to 9W-1R-0P (90% zwycięstw, 2,80 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Strømsgodset.

W próbie wszystkie 10 mecze Magne Hoseth ma 90% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy