Iñigo Pérez — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Iñigo Pérez?

Następny mecz zawodnika Iñigo Pérez to spotkanie z Napoli w rozgrywkach UEFA Champions League, 13.10, godz. 16:00 (czas Brasília).

Porównaj Iñigo Pérez z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Iñigo Pérez z

Obserwuj Iñigo Pérez

Zapisz Iñigo Pérez na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Iñigo Pérez

Iñigo Pérez

40% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Iñigo Pérez

Iñigo Pérez

Trener
10 mecze
P
Z
Z
P
P
Iñigo Pérez

Statystyki - Iñigo Pérez

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa4
Remisy1
Porażki5
Procent zwycięstw40.0%
Gole strzelone na mecz1.60
Gole
Gole strzelone na mecz1.60
Gole stracone na mecz1.50
Różnica goli na mecz0.10
Procent czystych kont10.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły70.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz3.80
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz3.90
Popełnione faule na mecz21.80

Podsumowanie - Iñigo Pérez

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
5 (50.0%)
Punkty/mecz
1.30

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.10
Średnia goli strzelonych
1.60
Średnia goli straconych
1.50
Różnica goli
1

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
70.0%
40.0%
Punkty/mecz
2.10
1.40
Gole strzelone/mecz
2.40
1.70

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
3.80
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
3.90
Średnia fauli łącznie
21.80

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 57.9%
Na wyjeździe: 42.1%
Czerwone kartki
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Faule
U siebie: 48.6%
Na wyjeździe: 51.4%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%

Iñigo Pérez — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Iñigo Pérez: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 4; remisy 1; porażki 5; gole strzelone 16; gole stracone 15.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 40; średnia gole 1.6; średnia gole stracone 1.5; odsetek czystych kont 10.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie porażki 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 50; gość odsetek zwycięstwa 33.3; gospodarz średnia gole 1.75; gość średnia gole 1.5.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 40; odsetek porażki 50; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Iñigo Pérez

Jaki bilans ma Iñigo Pérez w klubie Villarreal?

Iñigo Pérez prowadzi Villarreal. W analizowanym okresie, od 05.08.2026 bilans to 4W-1R-5P (40% zwycięstw, 1,30 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Villarreal.

W próbie wszystkie 10 mecze Iñigo Pérez ma 40% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy