Ivan Milas — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Ivan Milas?

Następny mecz zawodnika Ivan Milas to spotkanie z NK Prigorje Žerjavinec w rozgrywkach 1. Zagrebačka NL, 17.10, godz. 10:30 (czas Brasília).

Porównaj Ivan Milas z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Ivan Milas z

Obserwuj Ivan Milas

Zapisz Ivan Milas na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Ivan Milas

Ivan Milas

50% zwycięstw

ostatnie 8 meczów
I

Ivan Milas

Trener
8 mecze
Z
Z
R
P
P

Statystyki - Ivan Milas

Wszystkie 8 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze8
Zwycięstwa4
Remisy1
Porażki3
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz2.13
Gole
Gole strzelone na mecz2.13
Gole stracone na mecz1.13
Różnica goli na mecz1.00
Procent czystych kont37.5%
Procent bez zdobytego gola12.5%
Obie drużyny strzeliły62.5%

Podsumowanie - Ivan Milas

Prowadzone mecze
8
Zwycięstwa
4 (50.0%)
Remisy
1 (12.5%)
Porażki
3 (37.5%)
Punkty/mecz
1.63

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.26
Średnia goli strzelonych
2.13
Średnia goli straconych
1.13
Różnica goli
8

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (5)
Na wyjeździe (3)
Zwycięstwa (%)
60.0%
33.3%
Punkty/mecz
2.00
1.00
Gole strzelone/mecz
2.20
2.00

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.13
Średnia kartek łącznie
0.13
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
87.5%
12.5%
1.5
75.0%
25.0%
2.5
75.0%
25.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
87.5%
12.5%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
37.5%
62.5%
3.5
25.0%
75.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
62.5%
37.5%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
0.0%
100.0%

Ivan Milas — Statystyki

ostatnie 8 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Ivan Milas: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 4; remisy 1; porażki 3; gole strzelone 17; gole stracone 9.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 2.13; średnia gole stracone 1.13; odsetek czystych kont 37.5.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 13.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 60; gość odsetek zwycięstwa 33.3; gospodarz średnia gole 2.2; gość średnia gole 2.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 37.5; odsetek remisy 12.5.

Najnowsze mecze trenera Ivan Milas

Jaki bilans ma Ivan Milas w klubie NK Brezovica?

Ivan Milas prowadzi NK Brezovica. W analizowanym okresie, od 05.09.2026 bilans to 4W-1R-3P (50% zwycięstw, 1,63 pkt/mecz) w 8 meczach w klubie NK Brezovica.

W próbie wszystkie 8 mecze Ivan Milas ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy