Ivan Terziyski — statystyki trenerskie

Porównaj Ivan Terziyski z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Ivan Terziyski z

Ivan Terziyski

60% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
I

Ivan Terziyski

Trener
10 mecze
Z
P
P
Z
Z

Statystyki - Ivan Terziyski

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa6
Remisy1
Porażki3
Procent zwycięstw60.0%
Gole strzelone na mecz4.00
Gole
Gole strzelone na mecz4.00
Gole stracone na mecz2.20
Różnica goli na mecz1.80
Procent czystych kont10.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły80.0%

Podsumowanie - Ivan Terziyski

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
3 (30.0%)
Punkty/mecz
1.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
6.20
Średnia goli strzelonych
4.00
Średnia goli straconych
2.20
Różnica goli
18

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
70.0%
60.0%
Punkty/mecz
2.20
1.80
Gole strzelone/mecz
4.50
2.80

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
100.0%
0.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
60.0%
40.0%
3.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
40.0%
60.0%

Ivan Terziyski — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Ivan Terziyski: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 6; remisy 1; porażki 3; gole strzelone 40; gole stracone 22.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 60; średnia gole 4; średnia gole stracone 2.2; odsetek czystych kont 10.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie porażki 2.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 83.3; gość odsetek zwycięstwa 25; gospodarz średnia gole 5.33; gość średnia gole 2.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 60; odsetek porażki 30; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Ivan Terziyski

Jaki bilans ma Ivan Terziyski w klubie PFC Slavia 1913 Sofia A U9?

Ivan Terziyski prowadzi PFC Slavia 1913 Sofia A U9. W analizowanym okresie, od 08.03.2026 bilans to 6W-1R-3P (60% zwycięstw, 1,90 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie PFC Slavia 1913 Sofia A U9.

W próbie wszystkie 10 mecze Ivan Terziyski ma 60% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy