Jindřich Trpišovský — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Jindřich Trpišovský?

Następny mecz zawodnika Jindřich Trpišovský to spotkanie z FC Hradec Králové w rozgrywkach Czech First League, 17.10, godz. 10:00 (czas Brasília).

Porównaj Jindřich Trpišovský z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Jindřich Trpišovský z

Obserwuj Jindřich Trpišovský

Zapisz Jindřich Trpišovský na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Jindřich Trpišovský

Jindřich Trpišovský

70% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Jindřich Trpišovský

Jindřich Trpišovský

Trener
10 mecze
P
Z
Z
Z
P
Jindřich Trpišovský

Statystyki - Jindřich Trpišovský

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa7
Remisy1
Porażki2
Procent zwycięstw70.0%
Gole strzelone na mecz2.60
Gole
Gole strzelone na mecz2.60
Gole stracone na mecz0.90
Różnica goli na mecz1.70
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz3.50
Czerwone kartki na mecz0.30
Łączna liczba kartek na mecz3.80
Popełnione faule na mecz24.20

Podsumowanie - Jindřich Trpišovský

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
7 (70.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
2.20

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.50
Średnia goli strzelonych
2.60
Średnia goli straconych
0.90
Różnica goli
17

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
70.0%
60.0%
Punkty/mecz
2.20
2.00
Gole strzelone/mecz
2.40
2.10

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
3.50
Średnia czerwonych kartek
0.30
Średnia kartek łącznie
3.80
Średnia fauli łącznie
24.20

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 60.0%
Na wyjeździe: 40.0%
Czerwone kartki
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%
Faule
U siebie: 50.8%
Na wyjeździe: 49.2%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
40.0%
60.0%
3.5
40.0%
60.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
10.0%
90.0%

Jindřich Trpišovský — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Jindřich Trpišovský: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 7; remisy 1; porażki 2; gole strzelone 26; gole stracone 9.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 70; średnia gole 2.6; średnia gole stracone 0.9; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie porażki 2.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 75; gość odsetek zwycięstwa 66.7; gospodarz średnia gole 3.25; gość średnia gole 2.17.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 70; odsetek porażki 20; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Jindřich Trpišovský

Jaki bilans ma Jindřich Trpišovský w klubie SK Slavia Praha?

Jindřich Trpišovský prowadzi SK Slavia Praha. W analizowanym okresie, od 26.07.2026 bilans to 7W-1R-2P (70% zwycięstw, 2,20 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie SK Slavia Praha.

W próbie wszystkie 10 mecze Jindřich Trpišovský ma 70% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy