Jo Christiaens — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Jo Christiaens?

Następny mecz zawodnika Jo Christiaens to spotkanie z Cercle Brugge w rozgrywkach Belgian Cup, 16.10, godz. 15:30 (czas Brasília).

Porównaj Jo Christiaens z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Jo Christiaens z

Obserwuj Jo Christiaens

Zapisz Jo Christiaens na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Jo Christiaens

Jo Christiaens

60% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
J

Jo Christiaens

Trener
10 mecze
Z
Z
P
Z
P

Statystyki - Jo Christiaens

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa6
Remisy1
Porażki3
Procent zwycięstw60.0%
Gole strzelone na mecz1.90
Gole
Gole strzelone na mecz1.90
Gole stracone na mecz1.30
Różnica goli na mecz0.60
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz2.30
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz2.40
Popełnione faule na mecz15.90

Podsumowanie - Jo Christiaens

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
3 (30.0%)
Punkty/mecz
1.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.20
Średnia goli strzelonych
1.90
Średnia goli straconych
1.30
Różnica goli
6

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
70.0%
60.0%
Punkty/mecz
2.20
2.00
Gole strzelone/mecz
1.90
2.60

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
2.30
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
2.40
Średnia fauli łącznie
15.90

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 30.4%
Na wyjeździe: 69.6%
Czerwone kartki
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Faule
U siebie: 44.7%
Na wyjeździe: 55.3%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
40.0%
60.0%
3.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
20.0%
80.0%

Jo Christiaens — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Jo Christiaens: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 6; remisy 1; porażki 3; gole strzelone 19; gole stracone 13.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 60; średnia gole 1.9; średnia gole stracone 1.3; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie porażki 2.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 50; gość odsetek zwycięstwa 66.7; gospodarz średnia gole 1.25; gość średnia gole 2.33.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 60; odsetek porażki 30; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Jo Christiaens

Jaki bilans ma Jo Christiaens w klubie Koninklijke Sporting Hasselt?

Jo Christiaens prowadzi Koninklijke Sporting Hasselt. W analizowanym okresie, od 01.08.2026 bilans to 6W-1R-3P (60% zwycięstw, 1,90 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Koninklijke Sporting Hasselt.

W próbie wszystkie 10 mecze Jo Christiaens ma 60% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy